У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Розсипна - Майданчик 1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Розсипна - Майданчик 1:

Поточний розклад електричок Розсипна - Майданчик 1 включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 32 хв зі станції Розсипна і прибуває на станцію Майданчик 1 о 20 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6604 сполученням Іловайськ - Дебальцеве, в цьому випадку поїздка займе 1 г 5 хв. Між станціями Розсипна і Майданчик 1 цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них 20 Км(19.39), Чорнухине(20.21), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Розсипна - Майданчик 1, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Розсипна Майданчик 1 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Розсипна - Майданчик 1 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6602 Іловайськ Дебальцеве 07.46
Розсипна
08.51
Майданчик 1
1 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути
6604 Іловайськ Дебальцеве 19.32
Розсипна
20.37
Майданчик 1
1 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Розсипна -Майданчик 1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Розсипна — Майданчик 1

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Майданчик 1 — Розсипна