У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сарни
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сарни:

Актуальний розклад електричок по станції Сарни містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Сарни з такими станціями і населеними пунктами як Ковель, Здолбунів-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 04 г 40 хв до пункту призначення Здолбунів-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Орлівка, 84 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Сарни відправляються або прибувають вночі - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ковель - Сарни, Сарни - Ковель. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сарни відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6322* Ковель Сарни 00.15 Курсує щоденно - переглянути
6319* Сарни Ковель 03.30 Курсує щоденно - переглянути
6341-6342 Сарни Здолбунів 04.40 Курсує щоденно - переглянути
6335-6336 Здолбунів Сарни 20.00 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Сарни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сарни