У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сарни - Володимир-Волинський
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Сарни - Володимир-Волинський:

Розклад поїздів Сарни Володимир-Волинський на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 35 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Сарни Володимир-Волинський найчастіше зупиняються на станціях Антонівка, Рафалівка, Чарторийськ, Маневичі, Поворськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.03 зі станції Сарни, в кінцевий же пункт Володимир-Волинський прибувають вони відповідно о 19.38 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Сарни Володимир-Волинський є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Сарни - Володимир-Волинський складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Сарни - Володимир-Волинський можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Сарни – Володимир-Волинський залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Сарни - Володимир-Волинський можна від 124.65 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
113 Харків Львів 16.03
Сарни
19.38
Володимир-Волинський
3 г 35 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
131 Дніпро Львів 16.03
Сарни
19.38
Володимир-Волинський
3 г 35 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Сарни -Володимир-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Сарни — Володимир-Волинський

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Володимир-Волинський — Сарни