У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Селець-Беньків - Кам'янка-Бузька
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Селець-Беньків - Кам'янка-Бузька:

Поточний розклад електричок Селець-Беньків - Кам'янка-Бузька включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 41 хв зі станції Селець-Беньків і прибуває на станцію Кам'янка-Бузька о 06 г 08 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6051 сполученням Стоянів - Львів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 27 хв. Між станціями Селець-Беньків і Кам'янка-Бузька цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Селець-Беньків - Кам'янка-Бузька, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Селець-Беньків Кам'янка-Бузька ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Селець-Беньків - Кам'янка-Бузька можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Селець-Беньків та Кам'янка-Бузька – 10.7 км. Ціна квитка на електричку Селець-Беньків Кам'янка-Бузька складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6051 Стоянів Львів 05.41
Селець-Беньків
06.08
Кам'янка-Бузька
27 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Селець-Беньків -Кам'янка-Бузька можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Селець-Беньків — Кам'янка-Бузька

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кам'янка-Бузька — Селець-Беньків