У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шляхова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шляхова:

Актуальний розклад електричок по станції Шляхова містить всього 35 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Шляхова з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Фастів-1, Святошин, Козятин-1, Миронівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 06 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Глеваха, Малютянка, Боярка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Шляхова відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Пас. - Козятин-1, Фастів-1 - Київ-Пас., Миронівка - Київ-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шляхова відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002 Фастів Київ 04.45 1 хв  04.46 Курсує щоденно - переглянути
6006 Фастів Київ 05.50 1 хв  05.50 Курсує щоденно - переглянути
6001 Київ Фастів 06.18 1 хв  06.19 Курсує щоденно - переглянути
6202-6008 Козятин Київ 06.28 1 хв  06.29 Курсує щоденно - переглянути
6540 Фастів Святошин 06.48 1 хв  06.49 Курсує щоденно - переглянути
6012 Фастів Київ 07.03 1 хв  07.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
6003-6203 Київ Козятин 07.40 1 хв  07.41 Курсує щоденно - переглянути
6231-6014 Миронівка Київ 07.45 1 хв  07.46 Курсує щоденно - переглянути
6005-6236 Київ Миронівка 07.56 1 хв  07.57 Курсує щоденно - переглянути
7033-34 Біла Церква Київ 07.59 1 хв  08.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6204-6018 Козятин Київ 08.23 1 хв  08.24 Курсує щоденно - переглянути
6007 Київ Фастів 09.11 1 хв  09.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
6009-6205 Київ Козятин 09.29 1 хв  09.30 Курсує щоденно - переглянути
6011-6207 Київ Козятин 10.01 1 хв  10.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6011 Київ Фастів 10.01 1 хв  10.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6206-6022 Козятин Київ 11.46 1 хв  11.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6013-6215 Київ Козятин 13.03 1 хв  13.04 Курсує щоденно - переглянути
6024 Фастів Київ 13.19 1 хв  13.20 Курсує щоденно - переглянути
6015 Київ Фастів 14.33 1 хв  14.34 Курсує щоденно - переглянути
6208-6026 Козятин Київ 14.54 1 хв  14.55 Курсує щоденно - переглянути
6017-6240 Київ Миронівка 16.01 1 хв  16.02 Курсує щоденно - переглянути
6019-6209 Київ Козятин 16.21 1 хв  16.22 Курсує щоденно - переглянути
6028 Фастів Київ 17.16 1 хв  17.16 Курсує щоденно - переглянути
6030 Фастів Київ 17.46 1 хв  17.47 Курсує щоденно - переглянути
6023 Київ Фастів 17.53 1 хв  17.54 Курсує щоденно - переглянути
6541 Святошин Фастів 18.16 1 хв  18.17 Курсує щоденно - переглянути
6032 Фастів Київ 18.22 1 хв  18.23 Курсує щоденно - переглянути
7035-36 Київ Роток 18.47 1 хв  18.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6029-6213 Київ Козятин 19.27 1 хв  19.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6031 Київ Фастів 19.37 1 хв  19.37 Курсує щоденно - переглянути
6034 Фастів Київ 19.42 1 хв  19.43 Курсує щоденно - переглянути
6036 Фастів Київ 21.06 1 хв  21.07 Курсує щоденно - переглянути
6033 Київ Фастів 21.11 1 хв  21.12 Курсує щоденно - переглянути
6035 Київ Фастів 22.07 1 хв  22.08 Курсує щоденно - переглянути
6037 Київ Фастів 23.05 1 хв  23.06 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Шляхова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Шляхова