У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Суднобудівників
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Суднобудівників:

Актуальний розклад електричок по станції Суднобудівників містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Суднобудівників з такими станціями і населеними пунктами як Миколаїв Вантажний, Долинська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 15 хв до пункту призначення Миколаїв Вантажний. Найближчі станції та зупинні пункти Нове Садівництво, Миколаїв Вантажний. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Суднобудівників відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Долинська - Миколаїв Вантажний, Миколаїв Вантажний - Долинська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Суднобудівників відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6317 Долинська Миколаїв 07.10 1 хв  07.11 Курсує щоденно - переглянути
6314 Миколаїв Долинська 08.48 1 хв  08.49 Курсує щоденно - переглянути
6318 Миколаїв Долинська 17.38 1 хв  17.39 Курсує щоденно - переглянути
6313 Долинська Миколаїв 18.14 1 хв  18.15 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Суднобудівників можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Суднобудівників