У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Суми
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Суми:

Актуальний розклад електричок по станції Суми містить всього 14 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Суми з такими станціями і населеними пунктами як Лебединська, Краснопілля, Ворожба-Пас., Смородине, Харків-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 05 хв до пункту призначення Ворожба-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти 59 Км, 52 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Суми відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Суми - Лебединська, Харків-Пас. - Ворожба-Пас., Ворожба-Пас. - Смородине. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Суми відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6888 Суми Лебединська 05.50 Курсує щоденно - переглянути
6066 Ворожба Краснопілля 06.27 3 хв  06.30 Курсує щоденно - переглянути
6009 Смородине Ворожба 07.50 20 хв  08.10 Курсує щоденно - переглянути
6012 Ворожба Смородине 07.50 20 хв  08.10 Курсує щоденно - переглянути
6066 Краснопілля Суми 09.28 Курсує щоденно - переглянути
6887 Лебединська Суми 10.50 Курсує щоденно - переглянути
7009 Харків Ворожба 11.39 3 хв  11.42 Курсує щоденно - переглянути
7010 Ворожба Харків 14.00 3 хв  14.03 Курсує щоденно - переглянути
6890 Суми Лебединська 14.50 Курсує щоденно - переглянути
6872 Суми Краснопілля 16.00 Курсує щоденно - переглянути
6011 Смородине Ворожба 16.50 20 хв  17.10 Курсує щоденно - переглянути
6010* Ворожба Кириківка 16.50 50 хв  17.40 Курсує щоденно - переглянути
6872 Краснопілля Ворожба 18.56 9 хв  19.05 Курсує щоденно - переглянути
6889 Лебединська Суми 19.50 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Суми