У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Суми
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Суми:

Актуальний розклад електричок по станції Суми містить всього 20 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Суми з такими станціями і населеними пунктами як Віринський завод, Лебединська, Краснопілля, Смородине, Ворожба-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 43 хв до пункту призначення Смородине. Найближчі станції та зупинні пункти 52 Км, 59 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Суми відправляються або прибувають вранці - 10 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Ворожба-Пас., Лебединська - Суми, Суми - Віринський завод. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Суми відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Суми