У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Суми - Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Суми - Хмельницький:

Розклад поїздів Суми Хмельницький на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 13 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Суми Хмельницький найчастіше зупиняються на станціях Білопілля, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.01 зі станції Суми, в кінцевий же пункт Хмельницький прибувають вони відповідно о 06.14 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Суми Хмельницький є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Суми - Хмельницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Суми - Хмельницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Суми – Хмельницький залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Суми - Хмельницький можна від 223.10 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
143 Суми Ворохта 19.01
Суми
06.14
Хмельницький
11 г 13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
143 Суми Рахів 19.01
Суми
06.14
Хмельницький
11 г 13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Суми -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Суми — Хмельницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хмельницький — Суми