У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Суми - Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Суми - Хмельницький:

Розклад поїздів Суми Хмельницький на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 47 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Суми Хмельницький найчастіше зупиняються на станціях Білопілля, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.40 зі станції Суми, в кінцевий же пункт Хмельницький прибувають вони відповідно о 06.27 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Суми Хмельницький є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Суми - Хмельницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Суми - Хмельницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
259 Суми Івано-Франківськ 18.40
Суми
06.27
Хмельницький
11 г 47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Суми -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Суми — Хмельницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хмельницький — Суми