У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Суми - Харків
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Суми - Харків:

Розклад поїздів і електричок Суми - Харків на даний момент включає поїздів далекого прямування - 3, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 1. Перший поїзд відправляється зі станції Суми вранці о 06 г 52 хв і прибуває на кінцеву станцію о 09 г 49 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Суми о 16 г 10 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Суми до пункту прибуття Харків становить 3 г 28 хв: найшвидший поїзд їде 2 г 57 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 4 г 3 хв.
Деякі поїзди від станції Суми до станції Харків курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Суми - Харків проїжджають через такі станції і населені пункти як: Смородине, Богодухів.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Суми - Харків, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Суми - Харків можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Суми до станції Харків можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Ціна квитка на поїзд Суми Харків починається від 49.37 гривень. Квиток на електричку коштує 49.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
806 Конотоп Харків 06.52
Суми
09.49
Харків-Пас.
2 г 57 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
45 Ужгород Харків 09.09
Суми
12.41
Харків-Пас.
3 г 32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
7010 Ворожба Харків 14.41
Суми
18.44
Харків-Пас.
4 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути
114 Львів Харків 16.10
Суми
19.31
Харків-Пас.
3 г 21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Суми -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Суми — Харків

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Харків — Суми

За маршрутом Суми - Харків курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Суми - Харків Показати тільки електрички сполученням Суми - Харків