У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Суми - Харків
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Суми - Харків:

Розклад поїздів і електричок Суми - Харків на даний момент включає поїздів далекого прямування - 8, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 1. Перший поїзд відправляється зі станції Суми вранці о 06 г 52 хв і прибуває на кінцеву станцію о 09 г 44 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Суми о 21 г 57 хв і прибуває вночі в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Суми до пункту прибуття Харків становить 3 г 21 хв: найшвидший поїзд їде 2 г 52 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 3 г 40 хв.
Деякі поїзди від станції Суми до станції Харків курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Суми - Харків проїжджають через такі станції і населені пункти як: Смородине, Люботин.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Суми - Харків, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Суми - Харків можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Суми -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Суми — Харків

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Харків — Суми

За маршрутом Суми - Харків курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Суми - Харків Показати тільки електрички сполученням Суми - Харків