З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Суми - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Суми - Харків:

Розклад поїздів Суми Харків на поточний момент містить 10 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 18 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Суми Харків найчастіше зупиняються на станціях Смородине, Богодухів, Люботин, Кириківка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.20, 05.46 зі станції Суми, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 06.37, 08.46 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Суми Харків свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Суми - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Суми - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Суми -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Суми — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Суми