У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Суми - Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Суми - Тернопіль:

Розклад поїздів Суми Тернопіль на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 44 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Суми Тернопіль найчастіше зупиняються на станціях Білопілля, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.40 зі станції Суми, в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 08.24 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Суми Тернопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Суми - Тернопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Суми - Тернопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
259 Суми Львів 18.40
Суми
08.24
Тернопіль-Пас.
13 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
259 Суми Івано-Франківськ 18.40
Суми
08.24
Тернопіль-Пас.
13 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Суми -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Суми — Тернопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль — Суми