У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Суми - Козятин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Суми - Козятин:

Розклад поїздів Суми Козятин на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 4 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Суми Козятин найчастіше зупиняються на станціях Білопілля, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.05 зі станції Суми, в кінцевий же пункт Козятин-1 прибувають вони відповідно о 03.09 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Суми Козятин є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Суми - Козятин складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Суми - Козятин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
259 Суми Івано-Франківськ 18.05
Суми
03.09
Козятин-1
9 г 4 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Суми -Козятин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Суми — Козятин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Козятин — Суми