У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вадул-Сірет - Червона Діброва
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Вадул-Сірет - Червона Діброва:

Поточний розклад електричок Вадул-Сірет - Червона Діброва включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 33 хв зі станції Вадул-Сірет і прибуває на станцію Червона Діброва о 11 г 00 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6474 сполученням Вадул-Сірет - Чернівці, в цьому випадку поїздка займе 0 г 27 хв. Між станціями Вадул-Сірет і Червона Діброва цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Вадул-Сірет - Червона Діброва, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Вадул-Сірет Червона Діброва ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Вадул-Сірет - Червона Діброва можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6474 Вадул-Сірет Чернівці 10.33
Вадул-Сірет
11.00
Червона Діброва
27 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Вадул-Сірет -Червона Діброва можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вадул-Сірет — Червона Діброва

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Червона Діброва — Вадул-Сірет