У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Врадіївка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Врадіївка:

Розклад поїздів по станції Врадіївка включає в себе 10 поїздів за такими напрямками як Кривий Ріг-Головний, Запоріжжя-1, Львів, Краматорськ, Харків-Пас., в сумі зі станції Врадіївка можна виїхати за 7 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Одеса-Головна - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 33 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 34 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 1 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Врадіївка.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Врадіївка, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Врадіївка - Харків від 272.96 грн.

  • Врадіївка - Львів від 237.77 грн.

  • Врадіївка - Дніпро від 177.13 грн.

  • Врадіївка - Одеса від 194.07 грн.

  • Врадіївка - Запоріжжя від 229.20 грн.

  • Врадіївка - Тернопіль від 371.75 грн.

  • Врадіївка - Хмельницький від 198.82 грн.

  • Врадіївка - Кривий Ріг(всі вокзали) від 147.65 грн.

  • Врадіївка - Кропивницький від 187.13 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
128 Львів Кривий Ріг 00.40 3 хв  00.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
128 Львів Запоріжжя 00.40 3 хв  00.43 Курсує щоденно - переглянути
128 Запоріжжя Львів 00.49 3 хв  00.52 Курсує щоденно - переглянути
228 Кривий Ріг Львів 00.49 3 хв  00.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
192 Одеса Краматорськ 01.19 2 хв  01.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
60 Одеса Харків 01.19 2 хв  01.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
148 Київ Одеса 03.30 3 хв  03.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
192 Краматорськ Одеса 08.25 2 хв  08.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
59 Харків Одеса 08.25 2 хв  08.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
148 Одеса Київ 21.39 2 хв  21.41 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Врадіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Врадіївка