З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаїв - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Миколаїв - Львів:

Розклад поїздів Миколаїв Львів на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 21 г 0 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 21. Потяги, що курсують за напрямком Миколаїв Львів найчастіше зупиняються на станціях Біла Церква, Колосівка, Красне, Злочів, Тернопіль-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.41, 12.57, 13.42 зі станції Миколаїв-Пас., в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 10.53, 10.49, 08.38 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Миколаїв Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Миколаїв - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Миколаїв - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
255Ш Херсон Львів 12.41
Миколаїв-Пас.
10.53
Львів
22 г 12 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
134Ш Миколаїв Івано-Франківськ 12.57
Миколаїв-Пас.
10.49
Львів
21 г 52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 13.42
Миколаїв-Пас.
08.38
Львів
18 г 56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Миколаїв -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Миколаїв — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Миколаїв