У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаїв - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Миколаїв - Львів:

Розклад поїздів Миколаїв Львів на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 23 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 22. Потяги, що курсують за напрямком Миколаїв Львів найчастіше зупиняються на станціях Явкине, Красне, Злочів, Тернопіль-Пас., Вінниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.00 зі станції Миколаїв-Пас., в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 10.23 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Миколаїв Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Миколаїв - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Миколаїв - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Миколаїв – Львів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Миколаїв - Львів можна від 253.98 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
110 Миколаїв Львів 16.00
Миколаїв-Пас.
10.23
Львів
18 г 23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
109 Херсон Львів 16.00
Миколаїв-Пас.
10.23
Львів
18 г 23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Миколаїв -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Миколаїв — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Миколаїв