У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Київ:

Розклад поїздів Рівне Київ на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Київ найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Коростень, Бердичів, Клесів, Житомир, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.05, 14.08, 23.03 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 08.29, 05.40, 06.01 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Рівне - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
24 Хелм Київ 01.05
Рівне
08.29
Київ-Пас.
7 г 24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
114Л Львів Бахмут 14.08
Рівне
05.40
Київ-Пас.
15 г 32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
98 Ковель Київ 23.03
Рівне
06.01
Київ-Пас.
6 г 58 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Рівне