З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рівне - Київ:

Розклад поїздів Рівне Київ на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 36 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Рівне Київ найчастіше зупиняються на станціях Здолбунів-Пас., Острог, Кривин, Славута-1, Шепетівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.30, 15.25, 23.54 зі станції Рівне, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 10.54, 21.54, 05.51 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рівне Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рівне - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Рівне - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
268Ш Ковель Київ 03.30
Рівне
10.54
Київ-Пас.
7 г 24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
122Л Рівне Миколаїв 15.25
Рівне
21.54
Київ-Пас.
6 г 29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
098Л Ковель Київ 23.54
Рівне
05.51
Київ-Пас.
5 г 57 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рівне -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Рівне