З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Миколаїв
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Миколаїв:

Розклад поїздів Львів Миколаїв на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 47 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 23. Потяги, що курсують за напрямком Львів Миколаїв найчастіше зупиняються на станціях Підзамче, Долинська, Миронівка, Бердичів, Снігурівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.21, 19.13 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Миколаїв-Пас. прибувають вони відповідно о 10.23, 16.46 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Львів Миколаїв є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Миколаїв складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Львів - Миколаїв можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
110Л Львів Херсон 16.21
Львів
10.23
Миколаїв-Пас.
18 г 2 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
133Л Івано-Франківськ Миколаїв 19.13
Львів
16.46
Миколаїв-Пас.
21 г 33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Миколаїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Миколаїв

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Миколаїв — Львів