У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Миколаїв
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Львів - Миколаїв:

Розклад поїздів Львів Миколаїв на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 36 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 20. Потяги, що курсують за напрямком Львів Миколаїв найчастіше зупиняються на станціях Підзамче, Миронівка, Новий Буг, Казанка, Долинська, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.00, 16.21 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Миколаїв-Пас. прибувають вони відповідно о 06.06, 10.28 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Львів Миколаїв є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Львів - Миколаїв складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Львів - Миколаїв можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
134Л Рахів Миколаїв 09.00
Львів
06.06
Миколаїв-Пас.
21 г 6 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
110Л Львів Херсон 16.21
Львів
10.28
Миколаїв-Пас.
18 г 7 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Миколаїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Миколаїв

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Миколаїв — Львів