У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Житнє
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Житнє:

Актуальний розклад електричок по станції Житнє містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Житнє з такими станціями і населеними пунктами як Бахмач-Пас., Ромни. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 20 хв до пункту призначення Ромни. Найближчі станції та зупинні пункти Ромни, Погреби. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Житнє відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Бахмач-Пас. - Ромни, Ромодан - Бахмач-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Житнє відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6935 Ромни Бахмач 05.30 1 хв  05.31 Курсує щоденно - переглянути
6936 Бахмач Ромни 10.26 1 хв  10.27 Курсує щоденно - переглянути
6543-6931 Ромодан Бахмач 14.07 1 хв  14.08 Курсує щоденно - переглянути
6934 Бахмач Ромни 17.19 1 хв  17.20 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Житнє можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Житнє