У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 013К Київ — Солотвино


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Солотвино номер 013К відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.12 і прибуває на станцію Солотвино-1 о 10.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 28 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 2 хв. Маршрут поїзда 013К Київ - Солотвино пролягає по таким станціям як Чуднів-Волинський, Шепетівка, Острог, Броди, Сколе, Свалява, Батьово, Виноградів-Закарпатський, Буштино, Солотвино-Лікарня.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.12
Фастів-1 18.15 2 хв  18.17 1 г  3 хв 
Бердичів 20.02 2 хв  20.04 2 г  50 хв 
Чуднів-Волинський 20.32 2 хв  20.34 3 г  20 хв 
Печанівка 20.53 2 хв  20.55 3 г  41 хв 
Полонне 21.14 2 хв  21.16 4 г  2 хв 
Шепетівка 21.49 2 хв  21.51 4 г  37 хв 
Славута-1 22.12 2 хв  22.14 5 г 
Кривин 22.28 2 хв  22.30 5 г  16 хв 
Острог 22.47 2 хв  22.49 5 г  35 хв 
Дубно 23.38 2 хв  23.40 6 г  26 хв 
Радивилів 00.12 2 хв  00.14 7 г 
Броди 00.23 2 хв  00.25 7 г  11 хв 
Львів 01.35 26 хв  02.01 8 г  23 хв 
Стрий 03.04 2 хв  03.06 9 г  52 хв 
Сколе 03.36 2 хв  03.38 10 г  24 хв 
Славське 04.10 2 хв  04.12 10 г  58 хв 
Воловець 04.59 2 хв  05.01 11 г  47 хв 
Свалява 05.30 5 хв  05.35 12 г  18 хв 
Карпати 05.44 1 хв  05.45 12 г  32 хв 
Мукачево 05.59 5 хв  06.04 12 г  47 хв 
Батьово 06.32 25 хв  06.57 13 г  20 хв 
Косини 07.13 2 хв  07.15 14 г  1 хв 
Берегове 07.31 2 хв  07.33 14 г  19 хв 
Виноградів-Закарпатський 08.14 3 хв  08.17 15 г  2 хв 
Королеве 08.35 5 хв  08.40 15 г  23 хв 
Хуст 09.01 4 хв  09.05 15 г  49 хв 
Буштино 09.26 3 хв  09.29 16 г  14 хв 
Тячів 09.41 4 хв  09.45 16 г  29 хв 
Тересва 10.02 3 хв  10.05 16 г  50 хв 
Солотвино-Лікарня 10.25 2 хв  10.27 17 г  13 хв 
Солотвино-1 10.40 17 г  28 хв 

У розкладі поїзда 013К Київ-Пас. — Солотвино-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28