У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 13 Київ — Солотвино


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Солотвино номер 13 відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.55 і прибуває на станцію Солотвино-1 о 12.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 15 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 31 хв. Маршрут поїзда 13 Київ - Солотвино пролягає по таким станціям як Чуднів-Волинський, Шепетівка, Острог, Броди, Сколе, Воловець, Мукачево, Берегове, Хуст, Тересва.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.55
Фастів-1 19.01 2 хв  19.03 1 г  6 хв 
Бердичів 20.32 2 хв  20.34 2 г  37 хв 
Чуднів-Волинський 21.04 2 хв  21.06 3 г  9 хв 
Печанівка 21.24 2 хв  21.26 3 г  29 хв 
Полонне 21.43 2 хв  21.45 3 г  48 хв 
Шепетівка 22.11 2 хв  22.13 4 г  16 хв 
Славута-1 22.36 2 хв  22.38 4 г  41 хв 
Кривин 22.50 2 хв  22.52 4 г  55 хв 
Острог 23.08 2 хв  23.10 5 г  13 хв 
Дубно 00.02 2 хв  00.04 6 г  7 хв 
Радивилів 00.38 2 хв  00.40 6 г  43 хв 
Броди 00.50 2 хв  00.52 6 г  55 хв 
Львів 02.04 34 хв  02.38 8 г  9 хв 
Стрий 03.44 2 хв  03.46 9 г  49 хв 
Сколе 04.20 2 хв  04.22 10 г  25 хв 
Славське 04.53 2 хв  04.55 10 г  58 хв 
Лавочне 05.08 10 хв  05.18 11 г  13 хв 
Воловець 05.54 10 хв  06.04 11 г  59 хв 
Свалява 06.34 5 хв  06.39 12 г  39 хв 
Карпати 06.49 1 хв  06.50 12 г  54 хв 
Мукачево 07.07 7 хв  07.14 13 г  12 хв 
Батьово 07.48 32 хв  08.20 13 г  53 хв 
Косини 08.36 2 хв  08.38 14 г  41 хв 
Берегове 08.56 2 хв  08.58 15 г  1 хв 
Виноградів-Закарпатський 09.42 3 хв  09.45 15 г  47 хв 
Королеве 10.03 4 хв  10.07 16 г  8 хв 
Хуст 10.29 3 хв  10.32 16 г  34 хв 
Буштино 10.53 2 хв  10.55 16 г  58 хв 
Тячів 11.10 2 хв  11.12 17 г  15 хв 
Тересва 11.29 2 хв  11.31 17 г  34 хв 
Солотвино-Лікарня 11.53 2 хв  11.55 17 г  58 хв 
Солотвино-1 12.10 18 г  15 хв 

У розкладі поїзда 13 Київ-Пас. — Солотвино-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728