У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 13 Київ — Солотвино


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Солотвино номер 13 відправляється зі станції Київ-Пас. о 15.58 і прибуває на станцію Солотвино-1 о 11.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 32 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 49 хв. Маршрут поїзда 13 Київ - Солотвино пролягає по таким станціям як Козятин-1, Хмельницький, Злочів, Львів, Сколе, Воловець, Карпати, Батьово, Берегове, Королеве, Буштино, Тересва.
Поїзд курсує щоденно.

Ціна квитка на поїзд Київ-Пас. – Солотвино-1 починається від 248.31 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 15.58
Фастів-1 16.45 2 хв  16.47 47 хв 
Козятин-1 18.13 2 хв  18.15 2 г  15 хв 
Вінниця 19.14 17 хв  19.31 3 г  16 хв 
Хмельницький 21.28 15 хв  21.43 5 г  30 хв 
Тернопіль-Пас. 23.35 5 хв  23.40 7 г  37 хв 
Злочів 00.31 2 хв  00.33 8 г  33 хв 
Красне 00.55 2 хв  00.57 8 г  57 хв 
Львів 01.42 54 хв  02.36 9 г  44 хв 
Стрий 03.38 2 хв  03.40 11 г  40 хв 
Сколе 04.10 2 хв  04.12 12 г  12 хв 
Славське 04.41 2 хв  04.43 12 г  43 хв 
Воловець 05.32 2 хв  05.34 13 г  34 хв 
Свалява 06.04 3 хв  06.07 14 г  6 хв 
Карпати 06.18 1 хв  06.19 14 г  20 хв 
Мукачево 06.38 6 хв  06.44 14 г  40 хв 
Батьово 07.12 26 хв  07.38 15 г  14 хв 
Косини 07.52 2 хв  07.54 15 г  54 хв 
Берегове 08.10 2 хв  08.12 16 г  12 хв 
Виноградів-Закарпатський 08.55 3 хв  08.58 16 г  57 хв 
Королеве 09.14 5 хв  09.19 17 г  16 хв 
Хуст 09.41 4 хв  09.45 17 г  43 хв 
Буштино 10.13 2 хв  10.15 18 г  15 хв 
Тячів 10.31 2 хв  10.33 18 г  33 хв 
Тересва 10.48 2 хв  10.50 18 г  50 хв 
Солотвино-Лікарня 11.12 4 хв  11.16 19 г  14 хв 
Солотвино-1 11.30 19 г  32 хв 

У розкладі поїзда 13 Київ-Пас. — Солотвино-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930