У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

013К Київ-Пас. — Солотвино-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 013К сполученням Київ-Пас. - Солотвино-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.11 і прибуває на станцію Солотвино-1 о 13.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 41 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 33 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Чуднів-Волинський, Шепетівка, Острог, Радивилів, Самбір, Перечин, Батьово, Королеве, Тячів.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.11
Фастів-1 18.12 2 хв  18.14 1 г  1 хв 
Бердичів 20.02 2 хв  20.04 2 г  51 хв 
Чуднів-Волинський 20.32 2 хв  20.34 3 г  21 хв 
Печанівка 20.53 2 хв  20.55 3 г  42 хв 
Полонне 21.14 2 хв  21.16 4 г  3 хв 
Шепетівка 21.49 2 хв  21.51 4 г  38 хв 
Славута-1 22.12 2 хв  22.14 5 г  1 хв 
Кривин 22.28 2 хв  22.30 5 г  17 хв 
Острог 22.47 2 хв  22.49 5 г  36 хв 
Здолбунів-Пас. 23.11 33 хв  23.44 6 г 
Дубно 00.19 2 хв  00.21 7 г  8 хв 
Радивилів 00.56 2 хв  00.58 7 г  45 хв 
Броди 01.08 2 хв  01.10 7 г  57 хв 
Львів 02.18 26 хв  02.44 9 г  7 хв 
Самбір 03.57 3 хв  04.00 10 г  46 хв 
Турка 05.14 2 хв  05.16 12 г  3 хв 
Сянки 05.50 4 хв  05.54 12 г  39 хв 
Перечин 08.09 2 хв  08.11 14 г  58 хв 
Ужгород 08.38 16 хв  08.54 15 г  27 хв 
Чоп 09.23 25 хв  09.48 16 г  12 хв 
Батьово 10.10 2 хв  10.12 16 г  59 хв 
Берегове 10.41 2 хв  10.43 17 г  30 хв 
Виноградів-Закарпатський 11.29 2 хв  11.31 18 г  18 хв 
Королеве 11.49 4 хв  11.53 18 г  38 хв 
Хуст 12.14 2 хв  12.16 19 г  3 хв 
Буштино 12.42 2 хв  12.44 19 г  31 хв 
Тячів 12.54 2 хв  12.56 19 г  43 хв 
Тересва 13.14 2 хв  13.16 20 г  3 хв 
Солотвино-1 13.52 20 г  41 хв 

У розкладі поїзда 013К Київ-Пас. — Солотвино-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031