У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 13 Київ — Солотвино


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Солотвино номер 13 відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.12 і прибуває на станцію Солотвино-1 о 11.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 3 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 5 хв. Маршрут поїзда 13 Київ - Солотвино пролягає по таким станціям як Чуднів-Волинський, Шепетівка, Острог, Броди, Сколе, Свалява, Батьово, Виноградів-Закарпатський, Буштино, Солотвино-Лікарня.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.12
Фастів-1 18.18 2 хв  18.20 1 г  6 хв 
Бердичів 20.02 2 хв  20.04 2 г  50 хв 
Чуднів-Волинський 20.35 2 хв  20.37 3 г  23 хв 
Печанівка 20.57 2 хв  20.59 3 г  45 хв 
Полонне 21.20 2 хв  21.22 4 г  8 хв 
Шепетівка 21.52 2 хв  21.54 4 г  40 хв 
Славута-1 22.14 2 хв  22.16 5 г  2 хв 
Кривин 22.29 2 хв  22.31 5 г  17 хв 
Острог 22.50 2 хв  22.52 5 г  38 хв 
Дубно 23.48 2 хв  23.50 6 г  36 хв 
Радивилів 00.30 2 хв  00.32 7 г  18 хв 
Броди 00.42 2 хв  00.44 7 г  30 хв 
Львів 02.08 35 хв  02.43 8 г  56 хв 
Стрий 03.47 2 хв  03.49 10 г  35 хв 
Сколе 04.19 2 хв  04.21 11 г  7 хв 
Славське 04.51 2 хв  04.53 11 г  39 хв 
Воловець 05.39 2 хв  05.41 12 г  27 хв 
Свалява 06.11 5 хв  06.16 12 г  59 хв 
Карпати 06.25 1 хв  06.26 13 г  13 хв 
Мукачево 06.40 5 хв  06.45 13 г  28 хв 
Батьово 07.13 25 хв  07.38 14 г  1 хв 
Косини 07.54 2 хв  07.56 14 г  42 хв 
Берегове 08.12 2 хв  08.14 15 г 
Виноградів-Закарпатський 08.55 3 хв  08.58 15 г  43 хв 
Королеве 09.16 4 хв  09.20 16 г  4 хв 
Хуст 09.41 3 хв  09.44 16 г  29 хв 
Буштино 10.05 2 хв  10.07 16 г  53 хв 
Тячів 10.19 2 хв  10.21 17 г  7 хв 
Тересва 10.38 2 хв  10.40 17 г  26 хв 
Солотвино-Лікарня 11.00 2 хв  11.02 17 г  48 хв 
Солотвино-1 11.15 18 г  3 хв 

У розкладі поїзда 13 Київ-Пас. — Солотвино-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930