У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

013К Київ-Пас. — Солотвино-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 013К сполученням Київ-Пас. - Солотвино-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.11 і прибуває на станцію Солотвино-1 о 13.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 31 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 33 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Чуднів-Волинський, Шепетівка, Острог, Радивилів, Самбір, Перечин, Батьово, Королеве, Тячів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.11
Фастів-1 18.12 2 хв  18.14 1 г  1 хв 
Бердичів 19.55 2 хв  19.57 2 г  44 хв 
Чуднів-Волинський 20.26 2 хв  20.28 3 г  15 хв 
Печанівка 20.49 2 хв  20.51 3 г  38 хв 
Полонне 21.12 2 хв  21.14 4 г  1 хв 
Шепетівка 21.48 2 хв  21.50 4 г  37 хв 
Славута-1 22.12 2 хв  22.14 5 г  1 хв 
Кривин 22.28 2 хв  22.30 5 г  17 хв 
Острог 22.47 2 хв  22.49 5 г  36 хв 
Здолбунів-Пас. 23.11 33 хв  23.44 6 г 
Дубно 00.19 2 хв  00.21 7 г  8 хв 
Радивилів 00.56 2 хв  00.58 7 г  45 хв 
Броди 01.08 2 хв  01.10 7 г  57 хв 
Львів 02.18 26 хв  02.44 9 г  7 хв 
Самбір 03.57 3 хв  04.00 10 г  46 хв 
Турка 05.14 2 хв  05.16 12 г  3 хв 
Сянки 05.50 4 хв  05.54 12 г  39 хв 
Перечин 08.09 2 хв  08.11 14 г  58 хв 
Ужгород 08.38 16 хв  08.54 15 г  27 хв 
Чоп 09.23 25 хв  09.48 16 г  12 хв 
Батьово 10.10 2 хв  10.12 16 г  59 хв 
Берегове 10.39 2 хв  10.41 17 г  28 хв 
Виноградів-Закарпатський 11.25 2 хв  11.27 18 г  14 хв 
Королеве 11.43 4 хв  11.47 18 г  32 хв 
Хуст 12.08 2 хв  12.10 18 г  57 хв 
Буштино 12.30 2 хв  12.32 19 г  19 хв 
Тячів 12.41 2 хв  12.43 19 г  30 хв 
Тересва 12.59 2 хв  13.01 19 г  48 хв 
Солотвино-1 13.42 20 г  31 хв 

У розкладі поїзда 013К Київ-Пас. — Солотвино-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031