У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Косини
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Косини:

Актуальний розклад електричок по станції Косини містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Косини з такими станціями і населеними пунктами як Батьово, Королеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 03 хв до пункту призначення Королеве. Найближчі станції та зупинні пункти Велика Бігань, Батрадь. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Косини відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Чоп - Королеве, Королеве - Батьово. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Косини відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6577 Королеве Батьово 05.19 2 хв  05.21 Курсує щоденно - переглянути
6578 Чоп Королеве 09.21 1 хв  09.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6585 Королеве Батьово 17.45 1 хв  17.46 Курсує щоденно - переглянути
6582-6581 Батьово Королеве 19.01 2 хв  19.03 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Косини можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Косини