З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Косини
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Косини:

Актуальний розклад електричок по станції Косини містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Косини з такими станціями і населеними пунктами як Батьово, Тересва. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 10 г 11 хв до пункту призначення Тересва. Найближчі станції та зупинні пункти Велика Бігань, Батрадь. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Косини відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Батьово - Тересва, Королеве - Батьово. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Косини відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6577 Королеве Батьово 08.05 2 хв  08.07 Курсує щоденно - переглянути
6578 Батьово Тересва 10.10 1 хв  10.11 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Косини можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Косини