У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 13 Солотвино — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Солотвино - Київ номер 13 відправляється зі станції Солотвино-1 о 16.10 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 10.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 37 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 39 хв. Маршрут поїзда 13 Солотвино - Київ пролягає по таким станціям як Тячів, Королеве, Косини, Карпати, Лавочне, Стрий, Радивилів, Кривин, Полонне, Бердичів.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Солотвино-1 16.10
Солотвино-Лікарня 16.24 4 хв  16.28 14 хв 
Тересва 16.54 2 хв  16.56 44 хв 
Тячів 17.12 2 хв  17.14 1 г  2 хв 
Буштино 17.27 2 хв  17.29 1 г  17 хв 
Хуст 17.57 2 хв  17.59 1 г  47 хв 
Королеве 18.19 4 хв  18.23 2 г  9 хв 
Виноградів-Закарпатський 18.43 4 хв  18.47 2 г  33 хв 
Берегове 19.39 2 хв  19.41 3 г  29 хв 
Косини 19.59 2 хв  20.01 3 г  49 хв 
Батьово 20.17 48 хв  21.05 4 г  7 хв 
Мукачево 21.46 5 хв  21.51 5 г  36 хв 
Карпати 22.08 1 хв  22.09 5 г  58 хв 
Свалява 22.19 2 хв  22.21 6 г  9 хв 
Воловець 22.53 10 хв  23.03 6 г  43 хв 
Лавочне 23.35 10 хв  23.45 7 г  25 хв 
Славське 23.58 3 хв  00.01 7 г  48 хв 
Сколе 00.32 2 хв  00.34 8 г  22 хв 
Стрий 01.12 3 хв  01.15 9 г  2 хв 
Львів 02.30 26 хв  02.56 10 г  20 хв 
Броди 04.06 2 хв  04.08 11 г  56 хв 
Радивилів 04.18 2 хв  04.20 12 г  8 хв 
Дубно 04.53 3 хв  04.56 12 г  43 хв 
Острог 05.45 2 хв  05.47 13 г  35 хв 
Кривин 06.01 2 хв  06.03 13 г  51 хв 
Славута-1 06.16 2 хв  06.18 14 г  6 хв 
Шепетівка 06.38 2 хв  06.40 14 г  28 хв 
Полонне 07.11 2 хв  07.13 15 г  1 хв 
Печанівка 07.36 2 хв  07.38 15 г  26 хв 
Чуднів-Волинський 07.59 2 хв  08.01 15 г  49 хв 
Бердичів 08.30 2 хв  08.32 16 г  20 хв 
Фастів-1 09.53 2 хв  09.55 17 г  43 хв 
Київ-Пас. 10.47 18 г  37 хв 

У розкладі поїзда 13 Солотвино-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031