У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

013Л Солотвино-1 — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 013Л сполученням Солотвино-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Солотвино-1 о 16.50 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 10.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 54 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 37 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Буштино, Виноградів-Закарпатський, Батьово, Воловець, Львів, Дубно, Кривин, Полонне, Бердичів.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Солотвино-1 16.50
Тересва 17.24 2 хв  17.26 34 хв 
Тячів 17.42 2 хв  17.44 52 хв 
Буштино 17.57 2 хв  17.59 1 г  7 хв 
Хуст 18.24 2 хв  18.26 1 г  34 хв 
Королеве 18.47 5 хв  18.52 1 г  57 хв 
Виноградів-Закарпатський 19.12 2 хв  19.14 2 г  22 хв 
Берегове 20.01 2 хв  20.03 3 г  11 хв 
Косини 20.19 2 хв  20.21 3 г  29 хв 
Батьово 20.37 26 хв  21.03 3 г  47 хв 
Мукачево 21.38 6 хв  21.44 4 г  48 хв 
Свалява 22.08 2 хв  22.10 5 г  18 хв 
Воловець 22.40 2 хв  22.42 5 г  50 хв 
Славське 23.23 2 хв  23.25 6 г  33 хв 
Стрий 00.20 2 хв  00.22 7 г  30 хв 
Львів 01.26 22 хв  01.48 8 г  36 хв 
Броди 03.00 2 хв  03.02 10 г  10 хв 
Радивилів 03.12 2 хв  03.14 10 г  22 хв 
Дубно 03.48 2 хв  03.50 10 г  58 хв 
Здолбунів-Пас. 04.23 43 хв  05.06 11 г  33 хв 
Острог 05.33 11 хв  05.44 12 г  43 хв 
Кривин 05.59 2 хв  06.01 13 г  9 хв 
Славута-1 06.12 2 хв  06.14 13 г  22 хв 
Шепетівка 06.32 2 хв  06.34 13 г  42 хв 
Полонне 07.07 2 хв  07.09 14 г  17 хв 
Печанівка 07.31 2 хв  07.33 14 г  41 хв 
Чуднів-Волинський 07.52 2 хв  07.54 15 г  2 хв 
Бердичів 08.22 2 хв  08.24 15 г  32 хв 
Фастів-1 09.49 2 хв  09.51 16 г  59 хв 
Київ-Пас. 10.44 17 г  54 хв 

У розкладі поїзда 013Л Солотвино-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930