У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

013Л Солотвино-1 — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 013Л сполученням Солотвино-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Солотвино-1 о 14.52 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 10.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 52 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 36 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Буштино, Виноградів-Закарпатський, Чоп, Сянки, Львів, Дубно, Кривин, Полонне, Бердичів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Солотвино-1 14.52
Тересва 15.26 2 хв  15.28 34 хв 
Тячів 15.44 2 хв  15.46 52 хв 
Буштино 15.59 2 хв  16.01 1 г  7 хв 
Хуст 16.27 2 хв  16.29 1 г  35 хв 
Королеве 16.50 4 хв  16.54 1 г  58 хв 
Виноградів-Закарпатський 17.14 2 хв  17.16 2 г  22 хв 
Берегове 18.03 2 хв  18.05 3 г  11 хв 
Батьово 18.34 2 хв  18.36 3 г  42 хв 
Чоп 18.58 20 хв  19.18 4 г  6 хв 
Ужгород 19.42 14 хв  19.56 4 г  50 хв 
Перечин 20.22 2 хв  20.24 5 г  30 хв 
Сянки 22.22 2 хв  22.24 7 г  30 хв 
Турка 23.00 2 хв  23.02 8 г  8 хв 
Самбір 00.15 2 хв  00.17 9 г  23 хв 
Львів 01.28 20 хв  01.48 10 г  36 хв 
Броди 03.00 2 хв  03.02 12 г  8 хв 
Радивилів 03.12 2 хв  03.14 12 г  20 хв 
Дубно 03.48 2 хв  03.50 12 г  56 хв 
Здолбунів-Пас. 04.23 43 хв  05.06 13 г  31 хв 
Острог 05.33 11 хв  05.44 14 г  41 хв 
Кривин 05.59 2 хв  06.01 15 г  7 хв 
Славута-1 06.12 2 хв  06.14 15 г  20 хв 
Шепетівка 06.32 2 хв  06.34 15 г  40 хв 
Полонне 07.07 2 хв  07.09 16 г  15 хв 
Печанівка 07.31 2 хв  07.33 16 г  39 хв 
Чуднів-Волинський 07.52 2 хв  07.54 17 г 
Бердичів 08.22 2 хв  08.24 17 г  30 хв 
Фастів-1 09.49 2 хв  09.51 18 г  57 хв 
Київ-Пас. 10.44 19 г  52 хв 

У розкладі поїзда 013Л Солотвино-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031