У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

013Л Солотвино-1 — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 013Л сполученням Солотвино-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Солотвино-1 о 15.02 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 10.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 42 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 37 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Буштино, Виноградів-Закарпатський, Чоп, Сянки, Львів, Дубно, Кривин, Полонне, Бердичів.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Солотвино-1 15.02
Тересва 15.37 2 хв  15.39 35 хв 
Тячів 15.55 2 хв  15.57 53 хв 
Буштино 16.10 2 хв  16.12 1 г  8 хв 
Хуст 16.32 2 хв  16.34 1 г  30 хв 
Королеве 16.53 5 хв  16.58 1 г  51 хв 
Виноградів-Закарпатський 17.16 2 хв  17.18 2 г  14 хв 
Берегове 18.05 2 хв  18.07 3 г  3 хв 
Батьово 18.34 2 хв  18.36 3 г  32 хв 
Чоп 18.58 20 хв  19.18 3 г  56 хв 
Ужгород 19.42 14 хв  19.56 4 г  40 хв 
Перечин 20.22 2 хв  20.24 5 г  20 хв 
Сянки 22.22 2 хв  22.24 7 г  20 хв 
Турка 23.00 2 хв  23.02 7 г  58 хв 
Самбір 00.15 2 хв  00.17 9 г  13 хв 
Львів 01.28 20 хв  01.48 10 г  26 хв 
Броди 03.00 2 хв  03.02 11 г  58 хв 
Радивилів 03.12 2 хв  03.14 12 г  10 хв 
Дубно 03.48 2 хв  03.50 12 г  46 хв 
Здолбунів-Пас. 04.23 43 хв  05.06 13 г  21 хв 
Острог 05.33 11 хв  05.44 14 г  31 хв 
Кривин 05.59 2 хв  06.01 14 г  57 хв 
Славута-1 06.12 2 хв  06.14 15 г  10 хв 
Шепетівка 06.32 2 хв  06.34 15 г  30 хв 
Полонне 07.07 2 хв  07.09 16 г  5 хв 
Печанівка 07.31 2 хв  07.33 16 г  29 хв 
Чуднів-Волинський 07.52 2 хв  07.54 16 г  50 хв 
Бердичів 08.22 2 хв  08.24 17 г  20 хв 
Фастів-1 09.49 2 хв  09.51 18 г  47 хв 
Київ-Пас. 10.44 19 г  42 хв 

У розкладі поїзда 013Л Солотвино-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930