У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 13 Солотвино — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Солотвино - Київ номер 13 відправляється зі станції Солотвино-1 о 17.20 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 53 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 0 хв. Маршрут поїзда 13 Солотвино - Київ пролягає по таким станціям як Тячів, Королеве, Косини, Карпати, Славське, Львів, Дубно, Славута-1, Печанівка, Фастів-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Солотвино-1 17.20
Солотвино-Лікарня 17.34 2 хв  17.36 14 хв 
Тересва 17.59 2 хв  18.01 39 хв 
Тячів 18.17 2 хв  18.19 57 хв 
Буштино 18.32 2 хв  18.34 1 г  12 хв 
Хуст 18.59 2 хв  19.01 1 г  39 хв 
Королеве 19.21 5 хв  19.26 2 г  1 хв 
Виноградів-Закарпатський 19.46 2 хв  19.48 2 г  26 хв 
Берегове 20.34 2 хв  20.36 3 г  14 хв 
Косини 20.51 2 хв  20.53 3 г  31 хв 
Батьово 21.07 25 хв  21.32 3 г  47 хв 
Мукачево 22.08 5 хв  22.13 4 г  48 хв 
Карпати 22.30 1 хв  22.31 5 г  10 хв 
Свалява 22.40 5 хв  22.45 5 г  20 хв 
Воловець 23.16 2 хв  23.18 5 г  56 хв 
Славське 00.01 2 хв  00.03 6 г  41 хв 
Сколе 00.32 2 хв  00.34 7 г  12 хв 
Стрий 01.05 2 хв  01.07 7 г  45 хв 
Львів 02.11 31 хв  02.42 8 г  51 хв 
Броди 03.56 2 хв  03.58 10 г  36 хв 
Радивилів 04.08 2 хв  04.10 10 г  48 хв 
Дубно 04.48 2 хв  04.50 11 г  28 хв 
Острог 05.44 2 хв  05.46 12 г  24 хв 
Кривин 06.03 2 хв  06.05 12 г  43 хв 
Славута-1 06.18 2 хв  06.20 12 г  58 хв 
Шепетівка 06.41 2 хв  06.43 13 г  21 хв 
Полонне 07.13 2 хв  07.15 13 г  53 хв 
Печанівка 07.38 2 хв  07.40 14 г  18 хв 
Чуднів-Волинський 08.00 2 хв  08.02 14 г  40 хв 
Бердичів 08.33 2 хв  08.35 15 г  13 хв 
Фастів-1 10.11 2 хв  10.13 16 г  51 хв 
Київ-Пас. 11.13 17 г  53 хв 

У розкладі поїзда 13 Солотвино-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031