У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

19 Км - Часниківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 19 Км - Часниківка:

Поточний розклад електричок 19 Км - Часниківка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 25 хв зі станції 19 Км і прибуває на станцію Часниківка о 15 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6504 сполученням Сновськ - Бахмач-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 10 хв. Між станціями 19 Км і Часниківка цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 19 Км - Часниківка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 19 Км Часниківка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 19 Км - Часниківка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6502 Сновськ Бахмач 06.55
19 Км
07.05
Часниківка
10 хв Курсує щоденно - переглянути
6504 Сновськ Бахмач 15.25
19 Км
15.35
Часниківка
10 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 19 Км -Часниківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 19 Км — Часниківка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Часниківка — 19 Км