У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

19 Км,Чернігівська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 19 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 19 Км містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 19 Км з такими станціями і населеними пунктами як Бахмач-Пас., Сновськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 57 хв до пункту призначення Сновськ. Найближчі станції та зупинні пункти Доч, Часниківка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 19 Км відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Бахмач-Пас. - Сновськ, Сновськ - Бахмач-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 19 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6502 Сновськ Бахмач 06.53 1 хв  06.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
6501 Бахмач Сновськ 08.37 1 хв  08.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6504 Сновськ Бахмач 18.53 1 хв  18.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
6503 Бахмач Сновськ 20.56 1 хв  20.57 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 19 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 19 Км,Чернігівська обл.