З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

25 Км - Матлахове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 25 Км - Матлахове:

Поточний розклад електричок 25 Км - Матлахове включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 51 хв зі станції 25 Км і прибуває на станцію Матлахове о 06 г 43 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6932-6544 сполученням Бахмач-Пас. - Ромодан, в цьому випадку поїздка займе 0 г 52 хв. Між станціями 25 Км і Матлахове цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 25 Км - Матлахове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 25 Км Матлахове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 25 Км - Матлахове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6932-6544 Бахмач Ромодан 05.51
25 Км
06.43
Матлахове
52 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 25 Км -Матлахове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 25 Км — Матлахове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Матлахове — 25 Км