У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Богданівка - Знам'янка-2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Богданівка - Знам'янка-2:

Поточний розклад електричок Богданівка - Знам'янка-2 включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 04 хв зі станції Богданівка і прибуває на станцію Знам'янка-2 о 19 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6553-6554 сполученням Черкаси - Знам'янка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 15 хв. Між станціями Богданівка і Знам'янка-2 цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Богданівка - Знам'янка-2, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Богданівка Знам'янка-2 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Богданівка - Знам'янка-2 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Богданівка та Знам'янка-2 – 10.0 км. Ціна квитка на електричку Богданівка Знам'янка-2 складає 14.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Богданівка -Знам'янка-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Богданівка — Знам'янка-2

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Знам'янка-2 — Богданівка