У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6502 Ім. Тараса Шевченка — Знам'янка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6502 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Знам'янка-Пас. відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 04.33 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 07.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Березняки, Райгород, Кам'янка, Косарі, 255 Км, Соснівка, Мамаїв Яр, Богданівка, Колгоспна, Знам'янка-Сортувальна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 04.33
Веселий Кут 04.38 1 хв  04.39 5 хв 
Велика Яблунівка 04.42 1 хв  04.43 9 хв 
Березняки 04.47 1 хв  04.48 14 хв 
222 Км 04.51 1 хв  04.52 18 хв 
Березняцька 04.54 1 хв  04.55 21 хв 
Райгород 04.59 1 хв  05.00 26 хв 
Ярове 05.04 1 хв  05.05 31 хв 
Пляківка 05.08 1 хв  05.09 35 хв 
Кам'янка 05.12 1 хв  05.13 39 хв 
Геологічна 05.17 1 хв  05.18 44 хв 
241 Км 05.21 1 хв  05.22 48 хв 
Косарі 05.26 10 хв  05.36 53 хв 
247 Км 05.40 1 хв  05.41 1 г  7 хв 
Фундукліївка 05.49 1 хв  05.50 1 г  16 хв 
255 Км 05.53 1 хв  05.54 1 г  20 хв 
Бірки 05.56 1 хв  05.57 1 г  23 хв 
260 Км 06.00 1 хв  06.01 1 г  27 хв 
Соснівка 06.04 1 хв  06.05 1 г  31 хв 
264 Км 06.09 1 хв  06.10 1 г  36 хв 
Цибулеве 06.21 1 хв  06.22 1 г  48 хв 
Мамаїв Яр 06.29 1 хв  06.30 1 г  56 хв 
Єградівка 06.36 1 хв  06.37 2 г  3 хв 
Коханівка 06.43 1 хв  06.44 2 г  10 хв 
Богданівка 06.47 1 хв  06.48 2 г  14 хв 
Чорноліська 06.52 1 хв  06.53 2 г  19 хв 
Водяна 06.57 1 хв  06.58 2 г  24 хв 
Колгоспна 07.01 1 хв  07.02 2 г  28 хв 
Знам'янка-2 07.04 1 хв  07.05 2 г  31 хв 
Вагонне депо 07.11 1 хв  07.12 2 г  38 хв 
Знам'янка-Сортувальна 07.14 1 хв  07.15 2 г  41 хв 
Знам'янка-Пас. 07.20 2 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6502 Ім. Тараса Шевченка — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728