У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6502 Ім. Тараса Шевченка — Знам'янка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6502 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Знам'янка-Пас. відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 04.36 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 07.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Березняки, Райгород, Кам'янка, Косарі, 255 Км, Соснівка, Мамаїв Яр, Богданівка, Колгоспна, Знам'янка-Сортувальна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 04.36
Веселий Кут 04.41 1 хв  04.42 5 хв 
Велика Яблунівка 04.45 1 хв  04.46 9 хв 
Березняки 04.50 1 хв  04.51 14 хв 
222 Км 04.54 1 хв  04.55 18 хв 
Березняцька 04.57 1 хв  04.58 21 хв 
Райгород 05.01 1 хв  05.02 25 хв 
Ярове 05.07 1 хв  05.08 31 хв 
Пляківка 05.11 1 хв  05.12 35 хв 
Кам'янка 05.15 1 хв  05.16 39 хв 
Геологічна 05.20 1 хв  05.21 44 хв 
241 Км 05.24 1 хв  05.25 48 хв 
Косарі 05.27 9 хв  05.36 51 хв 
247 Км 05.40 1 хв  05.41 1 г  4 хв 
Фундукліївка 05.49 1 хв  05.50 1 г  13 хв 
255 Км 05.53 1 хв  05.54 1 г  17 хв 
Бірки 05.56 1 хв  05.57 1 г  20 хв 
260 Км 06.00 1 хв  06.01 1 г  24 хв 
Соснівка 06.04 1 хв  06.05 1 г  28 хв 
264 Км 06.09 1 хв  06.10 1 г  33 хв 
Цибулеве 06.19 2 хв  06.21 1 г  43 хв 
Мамаїв Яр 06.27 2 хв  06.29 1 г  51 хв 
Єградівка 06.34 1 хв  06.35 1 г  58 хв 
Коханівка 06.40 2 хв  06.42 2 г  4 хв 
Богданівка 06.44 2 хв  06.46 2 г  8 хв 
Чорноліська 06.51 2 хв  06.53 2 г  15 хв 
Водяна 06.57 1 хв  06.58 2 г  21 хв 
Колгоспна 07.01 1 хв  07.02 2 г  25 хв 
Знам'янка-2 07.04 1 хв  07.05 2 г  28 хв 
Вагонне депо 07.11 1 хв  07.12 2 г  35 хв 
Знам'янка-Сортувальна 07.14 1 хв  07.15 2 г  38 хв 
Знам'янка-Пас. 07.20 2 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6502 Ім. Тараса Шевченка — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930