У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6502 Ім. Тараса Шевченка — Знам'янка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6502 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Знам'янка-Пас. відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 04.36 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 07.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Березняки, Райгород, Кам'янка, Косарі, 255 Км, Соснівка, Мамаїв Яр, Богданівка, Колгоспна, Знам'янка-Сортувальна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 04.36
Веселий Кут 04.41 1 хв  04.42 5 хв 
Велика Яблунівка 04.45 1 хв  04.46 9 хв 
Березняки 04.50 1 хв  04.51 14 хв 
222 Км 04.54 1 хв  04.55 18 хв 
Березняцька 04.57 1 хв  04.58 21 хв 
Райгород 05.01 1 хв  05.02 25 хв 
Ярове 05.07 1 хв  05.08 31 хв 
Пляківка 05.11 1 хв  05.12 35 хв 
Кам'янка 05.15 1 хв  05.16 39 хв 
Геологічна 05.20 1 хв  05.21 44 хв 
241 Км 05.24 1 хв  05.25 48 хв 
Косарі 05.27 9 хв  05.36 51 хв 
247 Км 05.40 1 хв  05.41 1 г  4 хв 
Фундукліївка 05.49 1 хв  05.50 1 г  13 хв 
255 Км 05.53 1 хв  05.54 1 г  17 хв 
Бірки 05.56 1 хв  05.57 1 г  20 хв 
260 Км 06.00 1 хв  06.01 1 г  24 хв 
Соснівка 06.04 1 хв  06.05 1 г  28 хв 
264 Км 06.09 1 хв  06.10 1 г  33 хв 
Цибулеве 06.19 2 хв  06.21 1 г  43 хв 
Мамаїв Яр 06.27 2 хв  06.29 1 г  51 хв 
Єградівка 06.34 1 хв  06.35 1 г  58 хв 
Коханівка 06.40 2 хв  06.42 2 г  4 хв 
Богданівка 06.44 2 хв  06.46 2 г  8 хв 
Чорноліська 06.51 2 хв  06.53 2 г  15 хв 
Водяна 06.57 1 хв  06.58 2 г  21 хв 
Колгоспна 07.01 1 хв  07.02 2 г  25 хв 
Знам'янка-2 07.04 1 хв  07.05 2 г  28 хв 
Вагонне депо 07.11 1 хв  07.12 2 г  35 хв 
Знам'янка-Сортувальна 07.14 1 хв  07.15 2 г  38 хв 
Знам'янка-Пас. 07.20 2 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6502 Ім. Тараса Шевченка — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031