У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6502 Ім. Тараса Шевченка — Знам'янка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ім. Тараса Шевченка - Знам'янка номер 6502 відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 05.00 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 07.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6502 Ім. Тараса Шевченка - Знам'янка пролягає по таким станціям як Березняки, Райгород, Кам'янка, Косарі, 255 Км, Соснівка, Мамаїв Яр, Богданівка, Колгоспна, Знам'янка-Сортувальна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 05.00
Веселий Кут 05.05 1 хв  05.06 5 хв 
Велика Яблунівка 05.09 1 хв  05.10 9 хв 
Березняки 05.14 1 хв  05.15 14 хв 
222 Км 05.19 1 хв  05.20 19 хв 
Березняцька 05.22 1 хв  05.23 22 хв 
Райгород 05.27 1 хв  05.28 27 хв 
Ярове 05.32 1 хв  05.33 32 хв 
Пляківка 05.36 1 хв  05.37 36 хв 
Кам'янка 05.40 1 хв  05.41 40 хв 
Геологічна 05.44 1 хв  05.45 44 хв 
241 Км 05.48 1 хв  05.49 48 хв 
Косарі 05.53 1 хв  05.54 53 хв 
247 Км 05.57 1 хв  05.58 57 хв 
Фундукліївка 06.04 1 хв  06.05 1 г  4 хв 
255 Км 06.08 1 хв  06.09 1 г  8 хв 
Бірки 06.12 1 хв  06.13 1 г  12 хв 
260 Км 06.17 1 хв  06.18 1 г  17 хв 
Соснівка 06.20 1 хв  06.21 1 г  20 хв 
264 Км 06.23 1 хв  06.24 1 г  23 хв 
Цибулеве 06.32 1 хв  06.33 1 г  32 хв 
Мамаїв Яр 06.39 2 хв  06.41 1 г  39 хв 
Єградівка 06.45 1 хв  06.46 1 г  45 хв 
Коханівка 06.51 2 хв  06.53 1 г  51 хв 
Богданівка 06.55 2 хв  06.57 1 г  55 хв 
Чорноліська 07.01 1 хв  07.02 2 г  1 хв 
Водяна 07.07 1 хв  07.08 2 г  7 хв 
Колгоспна 07.10 1 хв  07.11 2 г  10 хв 
Знам'янка-2 07.12 1 хв  07.13 2 г  12 хв 
Вагонне депо 07.17 1 хв  07.18 2 г  17 хв 
Знам'янка-Сортувальна 07.21 1 хв  07.22 2 г  21 хв 
Знам'янка-Пас. 07.27 2 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6502 Ім. Тараса Шевченка — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31