У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6502 Ім. Тараса Шевченка — Знам'янка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ім. Тараса Шевченка - Знам'янка номер 6502 відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 04.55 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 07.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6502 Ім. Тараса Шевченка - Знам'янка пролягає по таким станціям як Березняки, Райгород, Кам'янка, Косарі, 255 Км, Соснівка, Мамаїв Яр, Богданівка, Колгоспна, Знам'янка-Сортувальна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 04.55
Веселий Кут 05.00 1 хв  05.01 5 хв 
Велика Яблунівка 05.04 1 хв  05.05 9 хв 
Березняки 05.09 1 хв  05.10 14 хв 
222 Км 05.14 1 хв  05.15 19 хв 
Березняцька 05.17 1 хв  05.18 22 хв 
Райгород 05.22 1 хв  05.23 27 хв 
Ярове 05.27 1 хв  05.28 32 хв 
Пляківка 05.31 1 хв  05.32 36 хв 
Кам'янка 05.35 1 хв  05.36 40 хв 
Геологічна 05.39 1 хв  05.40 44 хв 
241 Км 05.43 1 хв  05.44 48 хв 
Косарі 05.48 1 хв  05.49 53 хв 
247 Км 05.52 1 хв  05.53 57 хв 
Фундукліївка 05.59 1 хв  06.00 1 г  4 хв 
255 Км 06.03 1 хв  06.04 1 г  8 хв 
Бірки 06.07 1 хв  06.08 1 г  12 хв 
260 Км 06.12 1 хв  06.13 1 г  17 хв 
Соснівка 06.15 1 хв  06.16 1 г  20 хв 
264 Км 06.18 1 хв  06.19 1 г  23 хв 
Цибулеве 06.27 1 хв  06.28 1 г  32 хв 
Мамаїв Яр 06.34 2 хв  06.36 1 г  39 хв 
Єградівка 06.40 1 хв  06.41 1 г  45 хв 
Коханівка 06.46 2 хв  06.48 1 г  51 хв 
Богданівка 06.50 2 хв  06.52 1 г  55 хв 
Чорноліська 06.58 1 хв  06.59 2 г  3 хв 
Водяна 07.04 1 хв  07.05 2 г  9 хв 
Колгоспна 07.07 1 хв  07.08 2 г  12 хв 
Знам'янка-2 07.10 1 хв  07.11 2 г  15 хв 
Вагонне депо 07.16 1 хв  07.17 2 г  21 хв 
Знам'янка-Сортувальна 07.22 1 хв  07.23 2 г  27 хв 
Знам'янка-Пас. 07.28 2 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6502 Ім. Тараса Шевченка — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728