У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6502 Ім. Тараса Шевченка — Знам'янка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ім. Тараса Шевченка - Знам'янка номер 6502 відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 04.52 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 07.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6502 Ім. Тараса Шевченка - Знам'янка пролягає по таким станціям як Березняки, Райгород, Кам'янка, Косарі, 255 Км, Соснівка, Мамаїв Яр, Богданівка, Колгоспна, Знам'янка-Сортувальна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 04.52
Веселий Кут 04.57 1 хв  04.58 5 хв 
Велика Яблунівка 05.02 1 хв  05.03 10 хв 
Березняки 05.07 1 хв  05.08 15 хв 
222 Км 05.12 1 хв  05.13 20 хв 
Березняцька 05.15 1 хв  05.16 23 хв 
Райгород 05.21 1 хв  05.22 29 хв 
Ярове 05.26 1 хв  05.27 34 хв 
Пляківка 05.30 1 хв  05.31 38 хв 
Кам'янка 05.34 1 хв  05.35 42 хв 
Геологічна 05.38 1 хв  05.39 46 хв 
241 Км 05.42 1 хв  05.43 50 хв 
Косарі 05.47 7 хв  05.54 55 хв 
247 Км 05.57 1 хв  05.58 1 г  5 хв 
Фундукліївка 06.04 1 хв  06.05 1 г  12 хв 
255 Км 06.08 1 хв  06.09 1 г  16 хв 
Бірки 06.12 1 хв  06.13 1 г  20 хв 
260 Км 06.17 1 хв  06.18 1 г  25 хв 
Соснівка 06.20 1 хв  06.21 1 г  28 хв 
264 Км 06.23 1 хв  06.24 1 г  31 хв 
Цибулеве 06.32 1 хв  06.33 1 г  40 хв 
Мамаїв Яр 06.39 2 хв  06.41 1 г  47 хв 
Єградівка 06.45 1 хв  06.46 1 г  53 хв 
Коханівка 06.51 2 хв  06.53 1 г  59 хв 
Богданівка 06.55 2 хв  06.57 2 г  3 хв 
Чорноліська 07.01 1 хв  07.02 2 г  9 хв 
Водяна 07.07 1 хв  07.08 2 г  15 хв 
Колгоспна 07.10 1 хв  07.11 2 г  18 хв 
Знам'янка-2 07.12 1 хв  07.13 2 г  20 хв 
Вагонне депо 07.17 1 хв  07.18 2 г  25 хв 
Знам'янка-Сортувальна 07.21 1 хв  07.22 2 г  29 хв 
Знам'янка-Пас. 07.27 2 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6502 Ім. Тараса Шевченка — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930