У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6553-6554 Черкаси — Знам'янка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Черкаси - Знам'янка номер 6553-6554 відправляється зі станції Черкаси о 20.09 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 23.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6553-6554 Черкаси - Знам'янка пролягає по таким станціям як Білозір'я, Ім. Тараса Шевченка, Березняки, Райгород, Кам'янка, Косарі, Бірки, 264 Км, Єградівка, Чорноліська, Знам'янка-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Черкаси – Знам'янка-Пас. складає 40.00 гривень. Відстань між станціями – 132.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Черкаси 20.09
Буддеталь 20.13 1 хв  20.14 4 хв 
898 Км Роз'їзд 20.18 1 хв  20.19 9 хв 
Білозір'я 20.29 1 хв  20.30 20 хв 
Сміла 20.43 1 хв  20.44 34 хв 
Центральна 20.46 1 хв  20.47 37 хв 
Ім. Тараса Шевченка 20.53 4 хв  20.57 44 хв 
Веселий Кут 21.03 1 хв  21.04 54 хв 
Велика Яблунівка 21.07 1 хв  21.08 58 хв 
Березняки 21.12 1 хв  21.13 1 г  3 хв 
222 Км 21.16 1 хв  21.17 1 г  7 хв 
Березняцька 21.20 1 хв  21.21 1 г  11 хв 
Райгород 21.25 1 хв  21.26 1 г  16 хв 
Ярове 21.31 1 хв  21.32 1 г  22 хв 
Пляківка 21.36 1 хв  21.37 1 г  27 хв 
Кам'янка 21.40 1 хв  21.41 1 г  31 хв 
Геологічна 21.44 1 хв  21.45 1 г  35 хв 
241 Км 21.48 1 хв  21.49 1 г  39 хв 
Косарі 21.53 1 хв  21.54 1 г  44 хв 
247 Км 21.57 1 хв  21.58 1 г  48 хв 
Фундукліївка 22.03 1 хв  22.04 1 г  54 хв 
Бірки 22.10 1 хв  22.11 2 г  1 хв 
260 Км 22.15 1 хв  22.16 2 г  6 хв 
Соснівка 22.18 1 хв  22.19 2 г  9 хв 
264 Км 22.22 1 хв  22.23 2 г  13 хв 
Цибулеве 22.30 1 хв  22.31 2 г  21 хв 
Мамаїв Яр 22.36 1 хв  22.37 2 г  27 хв 
Єградівка 22.41 1 хв  22.42 2 г  32 хв 
Коханівка 22.48 1 хв  22.49 2 г  39 хв 
Богданівка 22.51 1 хв  22.52 2 г  42 хв 
Чорноліська 22.55 1 хв  22.56 2 г  46 хв 
Водяна 23.00 1 хв  23.01 2 г  51 хв 
Колгоспна 23.04 1 хв  23.05 2 г  55 хв 
Знам'янка-2 23.07 1 хв  23.08 2 г  58 хв 
Вагонне депо 23.12 1 хв  23.13 3 г  3 хв 
Знам'янка-Сортувальна 23.16 1 хв  23.17 3 г  7 хв 
Знам'янка-Пас. 23.22 3 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6553-6554 Черкаси — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930