У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6506 Ім. Тараса Шевченка — Знам'янка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ім. Тараса Шевченка - Знам'янка номер 6506 відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 11.40 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 14.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6506 Ім. Тараса Шевченка - Знам'янка пролягає по таким станціям як Березняки, Райгород, Кам'янка, Косарі, Бірки, 264 Км, Єградівка, Чорноліська, Знам'янка-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 11.40
Веселий Кут 11.45 1 хв  11.46 5 хв 
Велика Яблунівка 11.50 1 хв  11.51 10 хв 
Березняки 11.55 1 хв  11.56 15 хв 
222 Км 12.00 1 хв  12.01 20 хв 
Березняцька 12.03 1 хв  12.04 23 хв 
Райгород 12.09 1 хв  12.10 29 хв 
Ярове 12.14 1 хв  12.15 34 хв 
Пляківка 12.18 1 хв  12.19 38 хв 
Кам'янка 12.23 1 хв  12.24 43 хв 
Геологічна 12.27 1 хв  12.28 47 хв 
241 Км 12.32 1 хв  12.33 52 хв 
Косарі 12.37 1 хв  12.38 57 хв 
247 Км 12.41 1 хв  12.42 1 г  1 хв 
Фундукліївка 12.48 1 хв  12.49 1 г  8 хв 
Бірки 12.56 1 хв  12.57 1 г  16 хв 
260 Км 13.01 1 хв  13.02 1 г  21 хв 
Соснівка 13.04 1 хв  13.05 1 г  24 хв 
264 Км 13.07 1 хв  13.08 1 г  27 хв 
Цибулеве 13.16 1 хв  13.17 1 г  36 хв 
Мамаїв Яр 13.23 1 хв  13.24 1 г  43 хв 
Єградівка 13.28 1 хв  13.29 1 г  48 хв 
Коханівка 13.34 1 хв  13.35 1 г  54 хв 
Богданівка 13.37 1 хв  13.38 1 г  57 хв 
Чорноліська 13.41 1 хв  13.42 2 г  1 хв 
Водяна 13.46 1 хв  13.47 2 г  6 хв 
Колгоспна 13.50 1 хв  13.51 2 г  10 хв 
Знам'янка-2 13.53 1 хв  13.54 2 г  13 хв 
Вагонне депо 14.01 1 хв  14.02 2 г  21 хв 
Знам'янка-Сортувальна 14.04 1 хв  14.05 2 г  24 хв 
Знам'янка-Пас. 14.10 2 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6506 Ім. Тараса Шевченка — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031