У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6506 Ім. Тараса Шевченка — Знам'янка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6506 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Знам'янка-Пас. відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 11.40 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 14.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Березняки, Райгород, Кам'янка, Косарі, Бірки, 264 Км, Єградівка, Чорноліська, Знам'янка-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 11.40
Веселий Кут 11.45 1 хв  11.46 5 хв 
Велика Яблунівка 11.49 1 хв  11.50 9 хв 
Березняки 11.54 1 хв  11.55 14 хв 
222 Км 11.58 1 хв  11.59 18 хв 
Березняцька 12.01 1 хв  12.02 21 хв 
Райгород 12.06 1 хв  12.07 26 хв 
Ярове 12.11 1 хв  12.12 31 хв 
Пляківка 12.15 1 хв  12.16 35 хв 
Кам'янка 12.19 1 хв  12.20 39 хв 
Геологічна 12.24 1 хв  12.25 44 хв 
241 Км 12.28 1 хв  12.29 48 хв 
Косарі 12.33 1 хв  12.34 53 хв 
247 Км 12.37 1 хв  12.38 57 хв 
Фундукліївка 12.44 1 хв  12.45 1 г  4 хв 
Бірки 12.49 1 хв  12.50 1 г  9 хв 
260 Км 12.53 1 хв  12.54 1 г  13 хв 
Соснівка 12.56 1 хв  12.57 1 г  16 хв 
264 Км 13.00 1 хв  13.01 1 г  20 хв 
Цибулеве 13.10 1 хв  13.11 1 г  30 хв 
Мамаїв Яр 13.17 1 хв  13.18 1 г  37 хв 
Єградівка 13.23 1 хв  13.24 1 г  43 хв 
Коханівка 13.29 1 хв  13.30 1 г  49 хв 
Богданівка 13.32 1 хв  13.33 1 г  52 хв 
Чорноліська 13.35 1 хв  13.36 1 г  55 хв 
Водяна 13.40 1 хв  13.41 2 г 
Колгоспна 13.44 1 хв  13.45 2 г  4 хв 
Знам'янка-2 13.47 1 хв  13.48 2 г  7 хв 
Вагонне депо 13.55 1 хв  13.56 2 г  15 хв 
Знам'янка-Сортувальна 13.58 1 хв  13.59 2 г  18 хв 
Знам'янка-Пас. 14.04 2 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6506 Ім. Тараса Шевченка — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930