У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6508 Ім. Тараса Шевченка — Знам'янка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ім. Тараса Шевченка - Знам'янка номер 6508 відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 17.12 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 19.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6508 Ім. Тараса Шевченка - Знам'янка пролягає по таким станціям як Березняки, Райгород, Кам'янка, Косарі, 255 Км, Соснівка, Мамаїв Яр, Богданівка, Колгоспна, Знам'янка-Сортувальна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 17.12
Веселий Кут 17.17 1 хв  17.18 5 хв 
Велика Яблунівка 17.21 1 хв  17.22 9 хв 
Березняки 17.26 1 хв  17.27 14 хв 
222 Км 17.31 1 хв  17.32 19 хв 
Березняцька 17.35 1 хв  17.36 23 хв 
Райгород 17.40 1 хв  17.41 28 хв 
Ярове 17.45 1 хв  17.46 33 хв 
Пляківка 17.49 1 хв  17.50 37 хв 
Кам'янка 17.54 1 хв  17.55 42 хв 
Геологічна 17.58 1 хв  17.59 46 хв 
241 Км 18.03 1 хв  18.04 51 хв 
Косарі 18.08 1 хв  18.09 56 хв 
247 Км 18.12 1 хв  18.13 1 г 
Фундукліївка 18.19 1 хв  18.20 1 г  7 хв 
255 Км 18.23 1 хв  18.24 1 г  11 хв 
Бірки 18.27 1 хв  18.28 1 г  15 хв 
260 Км 18.32 1 хв  18.33 1 г  20 хв 
Соснівка 18.35 1 хв  18.36 1 г  23 хв 
264 Км 18.38 1 хв  18.39 1 г  26 хв 
Цибулеве 18.47 1 хв  18.48 1 г  35 хв 
Мамаїв Яр 18.54 1 хв  18.55 1 г  42 хв 
Єградівка 18.59 1 хв  19.00 1 г  47 хв 
Коханівка 19.05 1 хв  19.06 1 г  53 хв 
Богданівка 19.08 1 хв  19.09 1 г  56 хв 
Чорноліська 19.12 1 хв  19.13 2 г 
Водяна 19.18 1 хв  19.19 2 г  6 хв 
Колгоспна 19.22 1 хв  19.23 2 г  10 хв 
Знам'янка-2 19.25 1 хв  19.26 2 г  13 хв 
Вагонне депо 19.32 1 хв  19.33 2 г  20 хв 
Знам'янка-Сортувальна 19.34 1 хв  19.35 2 г  22 хв 
Знам'янка-Пас. 19.40 2 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6508 Ім. Тараса Шевченка — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728