У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6508 Ім. Тараса Шевченка — Знам'янка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ім. Тараса Шевченка - Знам'янка номер 6508 відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 17.15 і прибуває на станцію Знам'янка-Пас. о 19.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6508 Ім. Тараса Шевченка - Знам'янка пролягає по таким станціям як Березняки, Райгород, Кам'янка, Косарі, 255 Км, Соснівка, Мамаїв Яр, Богданівка, Колгоспна, Знам'янка-Сортувальна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Ім. Тараса Шевченка – Знам'янка-Пас. складає 38.90 гривень. Відстань між станціями – 101.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 17.15
Веселий Кут 17.20 1 хв  17.21 5 хв 
Велика Яблунівка 17.24 1 хв  17.25 9 хв 
Березняки 17.27 1 хв  17.28 12 хв 
222 Км 17.31 1 хв  17.32 16 хв 
Березняцька 17.34 1 хв  17.35 19 хв 
Райгород 17.38 1 хв  17.39 23 хв 
Ярове 17.43 1 хв  17.44 28 хв 
Пляківка 17.48 1 хв  17.49 33 хв 
Кам'янка 17.52 1 хв  17.53 37 хв 
Геологічна 17.56 1 хв  17.57 41 хв 
241 Км 18.00 1 хв  18.01 45 хв 
Косарі 18.05 1 хв  18.06 50 хв 
247 Км 18.09 1 хв  18.10 54 хв 
Фундукліївка 18.15 1 хв  18.16 1 г 
255 Км 18.19 1 хв  18.20 1 г  4 хв 
Бірки 18.22 1 хв  18.23 1 г  7 хв 
260 Км 18.27 1 хв  18.28 1 г  12 хв 
Соснівка 18.30 1 хв  18.31 1 г  15 хв 
264 Км 18.34 1 хв  18.35 1 г  19 хв 
Цибулеве 18.42 1 хв  18.43 1 г  27 хв 
Мамаїв Яр 18.48 1 хв  18.49 1 г  33 хв 
Єградівка 18.53 1 хв  18.54 1 г  38 хв 
Коханівка 19.00 1 хв  19.01 1 г  45 хв 
Богданівка 19.03 1 хв  19.04 1 г  48 хв 
Чорноліська 19.07 1 хв  19.08 1 г  52 хв 
Водяна 19.11 1 хв  19.12 1 г  56 хв 
Колгоспна 19.15 1 хв  19.16 2 г 
Знам'янка-2 19.18 1 хв  19.19 2 г  3 хв 
Вагонне депо 19.25 1 хв  19.26 2 г  10 хв 
Знам'янка-Сортувальна 19.27 1 хв  19.28 2 г  12 хв 
Знам'янка-Пас. 19.33 2 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6508 Ім. Тараса Шевченка — Знам'янка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930