У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Борщагівка - Немішаєве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Борщагівка - Немішаєве:

Поточний розклад електричок Борщагівка - Немішаєве включає 9 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 50 хв зі станції Борщагівка і прибуває на станцію Немішаєве о 06 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6619 сполученням Київ-Пас. - Коростень, в цьому випадку поїздка займе 0 г 58 хв. Між станціями Борщагівка і Немішаєве цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Святошин(17.49), Склозаводська(18.30), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Борщагівка - Немішаєве, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Борщагівка Немішаєве ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Борщагівка - Немішаєве можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Борщагівка -Немішаєве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Борщагівка — Немішаєве

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Немішаєве — Борщагівка