У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Немішаєве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Немішаєве:

Актуальний розклад електричок по станції Немішаєве містить всього 28 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Немішаєве з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Київ-Пас., Борщагівка, Тетерів, Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 42 хв до пункту призначення Коростень. Найближчі станції та зупинні пункти Клавдієве, Кичеєве. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Немішаєве відправляються або прибувають вранці - 10 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Пас. - Коростень, Коростень - Київ-Пас., Тетерів - Київ-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Немішаєве відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Тетерів Святошин 04.47 1 хв  04.48 Курсує щоденно - переглянути
6604 Коростень Святошин 05.43 1 хв  05.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6606 Тетерів Київ 06.25 1 хв  06.26 Курсує щоденно - переглянути
6608 Тетерів Борщагівка 06.41 1 хв  06.42 Курсує щоденно - переглянути
6603 Київ Тетерів 07.11 1 хв  07.12 Курсує щоденно - переглянути
6610 Коростень Київ 07.16 1 хв  07.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 07.31 1 хв  07.32 Курсує щоденно - переглянути
6605 Київ Коростень 07.52 1 хв  07.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6614 Бородянка Київ 08.12 1 хв  08.13 Курсує щоденно - переглянути
7004 Клавдієве Борщагівка 08.48 1 хв  08.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6616 Тетерів Борщагівка 09.06 1 хв  09.07 Курсує щоденно - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 09.31 1 хв  09.32 Курсує щоденно - переглянути
6611 Київ Тетерів 11.15 1 хв  11.16 Курсує щоденно - переглянути
6613 Київ Коростень 12.52 1 хв  12.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6624 Тетерів Борщагівка 13.54 1 хв  13.55 Курсує щоденно - переглянути
6626 Коростень Київ 15.15 1 хв  15.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6617 Борщагівка Тетерів 15.29 1 хв  15.30 Курсує щоденно - переглянути
6628 Тетерів Святошин 16.37 13 хв  16.50 Курсує щоденно - переглянути
7003 Борщагівка Бородянка 16.49 1 хв  16.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
7008 Бородянка Святошин 17.34 1 хв  17.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6630 Тетерів Київ 18.10 1 хв  18.11 Курсує щоденно - переглянути
6623 Борщагівка Тетерів 18.32 1 хв  18.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
7005 Святошин Бородянка 19.00 1 хв  19.01 Курсує щоденно - переглянути
6625 Київ Коростень 19.21 1 хв  19.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6636 Тетерів Борщагівка 20.13 1 хв  20.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6634 Коростень Київ 20.23 1 хв  20.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6627 Київ Тетерів 20.31 1 хв  20.32 Курсує щоденно - переглянути
6629 Київ Коростень 21.41 1 хв  21.42 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Немішаєве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Немішаєве