У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Немішаєве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Немішаєве:

Актуальний розклад електричок по станції Немішаєве містить всього 29 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Немішаєве з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Коростень, Борщагівка, Тетерів, Клавдієве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 26 хв до пункту призначення Борщагівка. Найближчі станції та зупинні пункти Клавдієве, Кичеєве, Ворзель. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Немішаєве відправляються або прибувають вранці - 12 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Клавдієве - Святошин, Святошин - Немішаєве, Коростень - Борщагівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Немішаєве відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6670 Клавдієве Святошин 05.21 1 хв  05.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6601 Борщагівка Коростень 06.12 1 хв  06.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6604 Тетерів Борщагівка 06.13 1 хв  06.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6604 Тетерів Святошин 06.13 1 хв  06.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6602 Бородянка Святошин 06.34 1 хв  06.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6606 Тетерів Святошин 07.04 1 хв  07.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6610 Коростень Святошин 07.39 1 хв  07.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6603 Святошин Тетерів 08.23 1 хв  08.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6603 Святошин Немішаєве 08.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6671 Святошин Тетерів 08.37 1 хв  08.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6672 Немішаєве Борщагівка 08.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6605 Святошин Клавдієве 09.00 1 хв  09.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
6608 Клавдієве Святошин 09.30 1 хв  09.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6607 Святошин Коростень 09.46 1 хв  09.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 10.24 1 хв  10.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6620 Коростень Борщагівка 11.19 1 хв  11.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6609 Борщагівка Тетерів 14.29 1 хв  14.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6624 Коростень Борщагівка 15.56 1 хв  15.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6613 Борщагівка Коростень 15.56 1 хв  15.57 Курсує щоденно - переглянути
6622 Тетерів Святошин 16.39 1 хв  16.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6615 Борщагівка Клавдієве 16.45 1 хв  16.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6626 Клавдієве Святошин 17.21 2 хв  17.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6619 Святошин Тетерів 18.43 1 хв  18.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6621 Святошин Коростень 19.01 1 хв  19.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6623 Борщагівка Тетерів 20.04 1 хв  20.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6623 Святошин Тетерів 20.04 1 хв  20.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6630 Тетерів Борщагівка 20.35 1 хв  20.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6625 Святошин Клавдієве 21.07 1 хв  21.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6634 Коростень Борщагівка 21.15 11 хв  21.26 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Немішаєве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Немішаєве