У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Немішаєве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Немішаєве:

Актуальний розклад електричок по станції Немішаєве містить всього 30 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Немішаєве з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Київ-Пас., Борщагівка, Тетерів, Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 42 хв до пункту призначення Малин. Найближчі станції та зупинні пункти Клавдієве, Кичеєве. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Немішаєве відправляються або прибувають вранці - 11 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Бородянка - Київ-Пас., Малин - Святошин, Тетерів - Борщагівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Немішаєве відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6602 Тетерів Святошин 04.42 1 хв  04.43 Курсує щоденно - переглянути
6604 Малин Святошин 05.35 12 хв  05.47 Курсує щоденно - переглянути
6606 Тетерів Київ 06.17 1 хв  06.18 Курсує щоденно - переглянути
6608 Тетерів Борщагівка 06.41 1 хв  06.42 Курсує щоденно - переглянути
6603 Київ Тетерів 07.11 1 хв  07.12 Курсує щоденно - переглянути
6610 Коростень Київ 07.17 1 хв  07.18 Курсує щоденно - переглянути
6612 Тетерів Борщагівка 07.33 1 хв  07.34 Курсує щоденно - переглянути
6605 Київ Коростень 07.52 1 хв  07.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6605 Київ Яблунець 07.52 1 хв  07.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6614 Бородянка Київ 08.12 1 хв  08.13 Курсує щоденно - переглянути
6616 Тетерів Борщагівка 09.15 1 хв  09.16 Курсує щоденно - переглянути
6607 Борщагівка Тетерів 09.31 1 хв  09.32 Курсує щоденно - переглянути
6618 Бородянка Борщагівка 10.16 1 хв  10.17 Курсує щоденно - переглянути
6609 Київ Тетерів 11.15 1 хв  11.16 Курсує щоденно - переглянути
6611 Київ Коростень 13.05 1 хв  13.06 Курсує щоденно - переглянути
6622 Тетерів Борщагівка 13.54 1 хв  13.55 Курсує щоденно - переглянути
6624 Яблунець Київ 15.10 10 хв  15.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6624 Коростень Київ 15.10 10 хв  15.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6613 Борщагівка Тетерів 15.29 1 хв  15.30 Курсує щоденно - переглянути
6626 Тетерів Святошин 16.26 1 хв  16.27 Курсує щоденно - переглянути
6617 Борщагівка Бородянка 16.52 1 хв  16.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6628 Тетерів Київ 18.02 1 хв  18.03 Курсує щоденно - переглянути
6619 Борщагівка Тетерів 18.33 1 хв  18.34 Курсує щоденно - переглянути
6621 Святошин Бородянка 19.00 1 хв  19.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
6621 Борщагівка Бородянка 19.00 1 хв  19.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
6623 Київ Коростень 19.21 1 хв  19.22 Курсує щоденно - переглянути
6630 Коростень Київ 20.14 1 хв  20.15 Курсує щоденно - переглянути
6625 Київ Тетерів 20.31 11 хв  20.42 Курсує щоденно - переглянути
6632 Тетерів Київ 20.47 1 хв  20.48 Курсує щоденно - переглянути
6627 Київ Малин 21.41 1 хв  21.42 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Немішаєве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Немішаєве