У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Немішаєве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Немішаєве:

Актуальний розклад електричок по станції Немішаєве містить всього 27 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Немішаєве з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Борщагівка, Коростень, Тетерів, Клавдієве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 41 хв до пункту призначення Тетерів. Найближчі станції та зупинні пункти Клавдієве, Кичеєве, Ворзель. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Немішаєве відправляються або прибувають вранці - 10 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Борщагівка, Немішаєве - Борщагівка, Київ-Пас. - Коростень. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Немішаєве відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6672 Клавдієве Святошин 05.07 1 хв  05.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6602 Тетерів Борщагівка 05.50 10 хв  06.00 Курсує щоденно - переглянути
6604 Тетерів Святошин 06.21 1 хв  06.22 Курсує щоденно - переглянути
6601 Київ Коростень 06.24 1 хв  06.25 Курсує щоденно - переглянути
6606 Тетерів Борщагівка 06.47 1 хв  06.48 Курсує щоденно - переглянути
6608 Коростень Борщагівка 07.59 1 хв  08.00 Курсує щоденно - переглянути
6671 Святошин Немішаєве 08.03 Курсує щоденно - переглянути
6603 Святошин Тетерів 08.34 1 хв  08.35 Курсує щоденно - переглянути
6676 Немішаєве Борщагівка 08.37 Курсує щоденно - переглянути
6673 Борщагівка Тетерів 09.19 1 хв  09.20 Курсує щоденно - переглянути
6605 Борщагівка Коростень 10.18 1 хв  10.19 Курсує щоденно - переглянути
6610 Тетерів Борщагівка 10.24 1 хв  10.25 Курсує щоденно - переглянути
6678 Тетерів Борщагівка 11.00 1 хв  11.01 Курсує щоденно - переглянути
6612 Коростень Борщагівка 12.01 1 хв  12.02 Курсує щоденно - переглянути
6607 Борщагівка Тетерів 14.31 1 хв  14.32 Курсує щоденно - переглянути
6609 Борщагівка Коростень 15.26 1 хв  15.27 Курсує щоденно - переглянути
6614 Коростень Борщагівка 15.51 1 хв  15.52 Курсує щоденно - переглянути
6675 Борщагівка Клавдієве 16.31 1 хв  16.32 Курсує щоденно - переглянути
6616 Тетерів Святошин 16.33 1 хв  16.34 Курсує щоденно - переглянути
6680 Клавдієве Святошин 16.59 1 хв  17.00 Курсує щоденно - переглянути
6611 Святошин Тетерів 18.13 1 хв  18.14 Курсує щоденно - переглянути
6613 Святошин Коростень 18.45 1 хв  18.46 Курсує щоденно - переглянути
6615 Борщагівка Тетерів 19.43 1 хв  19.44 Курсує щоденно - переглянути
6618 Тетерів Борщагівка 20.09 1 хв  20.10 Курсує щоденно - переглянути
6681 Борщагівка Бородянка 20.56 1 хв  20.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6620 Коростень Київ 21.15 1 хв  21.16 Курсує щоденно - переглянути
6617 Борщагівка Тетерів 21.40 1 хв  21.41 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Немішаєве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Немішаєве