У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чернівці-Північна - Замулинці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Чернівці-Північна - Замулинці:

Поточний розклад електричок Чернівці-Північна - Замулинці включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 45 хв зі станції Чернівці-Північна і прибуває на станцію Замулинці о 19 г 20 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6470-6469 сполученням Чернівці - Коломия, в цьому випадку поїздка займе 1 г 42 хв. Між станціями Чернівці-Північна і Замулинці цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Мамаєвці(05.56), Завалля(06.26), Видинів(06.49), Заболотів(07.08), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Чернівці-Північна - Замулинці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Чернівці-Північна Замулинці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Чернівці-Північна - Замулинці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Чернівці-Північна та Замулинці – 56.6 км. Ціна квитка на електричку Чернівці-Північна Замулинці складає 31.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6470-6469 Чернівці Коломия 05.47
Чернівці-Північна
07.29
Замулинці
1 г 42 хв Курсує щоденно - переглянути
6472-6471 Чернівці Коломия 17.45
Чернівці-Північна
19.20
Замулинці
1 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Чернівці-Північна -Замулинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернівці-Північна — Замулинці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Замулинці — Чернівці-Північна