У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Замулинці - Чернівці-Північна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Замулинці - Чернівці-Північна:

Поточний розклад електричок Замулинці - Чернівці-Північна включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 23 хв зі станції Замулинці і прибуває на станцію Чернівці-Північна о 07 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6470-6469 сполученням Коломия - Чернівці, в цьому випадку поїздка займе 1 г 53 хв. Між станціями Замулинці і Чернівці-Північна цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Борщів(20.46), Вовчківці(21.21), Снятин(21.40), Лужани(22.12), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Замулинці - Чернівці-Північна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Замулинці Чернівці-Північна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Замулинці - Чернівці-Північна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6472-6471* Коломия Чернівці 05.23
Замулинці
07.07
Чернівці-Північна
1 г 44 хв Курсує щоденно - переглянути
6470-6469 Коломия Чернівці 20.41
Замулинці
22.34
Чернівці-Північна
1 г 53 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Замулинці -Чернівці-Північна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Замулинці — Чернівці-Північна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Чернівці-Північна — Замулинці