У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Червона Діброва - Вадул-Сірет
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Червона Діброва - Вадул-Сірет:

Поточний розклад електричок Червона Діброва - Вадул-Сірет включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 42 хв зі станції Червона Діброва і прибуває на станцію Вадул-Сірет о 10 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6473 сполученням Чернівці - Вадул-Сірет, в цьому випадку поїздка займе 0 г 36 хв. Між станціями Червона Діброва і Вадул-Сірет цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Червона Діброва - Вадул-Сірет, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Червона Діброва Вадул-Сірет ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Червона Діброва - Вадул-Сірет можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6473 Чернівці Вадул-Сірет 09.42
Червона Діброва
10.18
Вадул-Сірет
36 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Червона Діброва -Вадул-Сірет можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Червона Діброва — Вадул-Сірет

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Вадул-Сірет — Червона Діброва