У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Червона Діброва
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Червона Діброва:

Актуальний розклад електричок по станції Червона Діброва містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Червона Діброва з такими станціями і населеними пунктами як Вадул-Сірет, Чернівці. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 11 г 01 хв до пункту призначення Чернівці. Найближчі станції та зупинні пункти Тисівці, Вапнярки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Червона Діброва відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Чернівці - Вадул-Сірет, Вадул-Сірет - Чернівці. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Червона Діброва відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Червона Діброва - Чернівці(всі вокзали) від 12.99 грн. (18.5 км)

  • Червона Діброва - Вадул-Сірет від 12.99 грн. (14.0 км)

  • Червона Діброва - Вапнярки від 11.00 грн. (2.2 км)

  • Червона Діброва - Тисівці від 11.00 грн. (4.0 км)

  • Червона Діброва - Чагор від 12.99 грн. (14.9 км)

  • Червона Діброва - Космин від 12.99 грн. (11.9 км)

  • Червона Діброва - Глибока-Буковинська від 11.00 грн. (7.4 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6473 Чернівці Вадул-Сірет 09.41 1 хв  09.42 Курсує щоденно - переглянути
6474 Вадул-Сірет Чернівці 11.00 1 хв  11.01 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Червона Діброва можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Червона Діброва