З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чорноліська - 260 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Чорноліська - 260 Км:

Поточний розклад електричок Чорноліська - 260 Км включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 00 хв зі станції Чорноліська і прибуває на станцію 260 Км о 21 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6505 сполученням Знам'янка-Пас. - Ім. Тараса Шевченка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 47 хв. Між станціями Чорноліська і 260 Км цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Богданівка(13.36), 264 Км(14.15), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Чорноліська - 260 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Чорноліська 260 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Чорноліська - 260 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Чорноліська -260 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чорноліська — 260 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 260 Км — Чорноліська