У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6501 Знам'янка — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Знам'янка - Ім. Тараса Шевченка номер 6501 відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 05.09 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 07.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6501 Знам'янка - Ім. Тараса Шевченка пролягає по таким станціям як Колгоспна, Богданівка, Мамаїв Яр, Соснівка, 255 Км, Косарі, Кам'янка, Райгород, Березняки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 05.09
Знам'янка-Сортувальна 05.15 1 хв  05.16 6 хв 
Знам'янка-2 05.23 1 хв  05.24 14 хв 
Колгоспна 05.26 1 хв  05.27 17 хв 
Водяна 05.30 1 хв  05.31 21 хв 
Чорноліська 05.37 1 хв  05.38 28 хв 
Богданівка 05.40 1 хв  05.41 31 хв 
Коханівка 05.43 1 хв  05.44 34 хв 
Єградівка 05.51 1 хв  05.52 42 хв 
Мамаїв Яр 05.56 1 хв  05.57 47 хв 
Цибулеве 06.02 1 хв  06.03 53 хв 
264 Км 06.10 1 хв  06.11 1 г  1 хв 
Соснівка 06.13 1 хв  06.14 1 г  4 хв 
260 Км 06.16 1 хв  06.17 1 г  7 хв 
Бірки 06.20 1 хв  06.21 1 г  11 хв 
255 Км 06.23 1 хв  06.24 1 г  14 хв 
Фундукліївка 06.27 1 хв  06.28 1 г  18 хв 
247 Км 06.33 1 хв  06.34 1 г  24 хв 
Косарі 06.37 1 хв  06.38 1 г  28 хв 
241 Км 06.42 1 хв  06.43 1 г  33 хв 
Геологічна 06.45 1 хв  06.46 1 г  36 хв 
Кам'янка 06.49 1 хв  06.50 1 г  40 хв 
Пляківка 06.54 1 хв  06.55 1 г  45 хв 
Ярове 06.58 1 хв  06.59 1 г  49 хв 
Райгород 07.03 1 хв  07.04 1 г  54 хв 
Березняцька 07.08 1 хв  07.09 1 г  59 хв 
222 Км 07.11 1 хв  07.12 2 г  2 хв 
Березняки 07.16 1 хв  07.17 2 г  7 хв 
Велика Яблунівка 07.20 1 хв  07.21 2 г  11 хв 
Веселий Кут 07.24 1 хв  07.25 2 г  15 хв 
Ім. Тараса Шевченка 07.30 2 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6501 Знам'янка-Пас. — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728