У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6509 Знам'янка-Пас. — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6509 сполученням Знам'янка-Пас. - Ім. Тараса Шевченка відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 20.30 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 22.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Вагонне депо, Колгоспна, Чорноліська, Коханівка, Мамаїв Яр, 264 Км, 260 Км, Фундукліївка, Косарі, Кам'янка, Ярове, Березняцька, Велика Яблунівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 20.30
Знам'янка-Сортувальна 20.36 1 хв  20.37 6 хв 
Вагонне депо 20.39 1 хв  20.40 9 хв 
Знам'янка-2 20.45 1 хв  20.46 15 хв 
Колгоспна 20.48 1 хв  20.49 18 хв 
Водяна 20.52 1 хв  20.53 22 хв 
Чорноліська 20.59 1 хв  21.00 29 хв 
Богданівка 21.02 1 хв  21.03 32 хв 
Коханівка 21.05 1 хв  21.06 35 хв 
Єградівка 21.09 1 хв  21.10 39 хв 
Мамаїв Яр 21.15 1 хв  21.16 45 хв 
Цибулеве 21.23 1 хв  21.24 53 хв 
264 Км 21.31 1 хв  21.32 1 г  1 хв 
Соснівка 21.34 1 хв  21.35 1 г  4 хв 
260 Км 21.37 1 хв  21.38 1 г  7 хв 
Бірки 21.41 1 хв  21.42 1 г  11 хв 
Фундукліївка 21.47 1 хв  21.48 1 г  17 хв 
247 Км 21.53 1 хв  21.54 1 г  23 хв 
Косарі 21.57 1 хв  21.58 1 г  27 хв 
Геологічна 22.04 1 хв  22.05 1 г  34 хв 
Кам'янка 22.08 1 хв  22.09 1 г  38 хв 
Пляківка 22.12 1 хв  22.13 1 г  42 хв 
Ярове 22.16 1 хв  22.17 1 г  46 хв 
Райгород 22.21 1 хв  22.22 1 г  51 хв 
Березняцька 22.26 1 хв  22.27 1 г  56 хв 
Березняки 22.31 1 хв  22.32 2 г  1 хв 
Велика Яблунівка 22.35 1 хв  22.36 2 г  5 хв 
Ім. Тараса Шевченка 22.42 2 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6509 Знам'янка-Пас. — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31