У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6509 Знам'янка — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Знам'янка - Ім. Тараса Шевченка номер 6509 відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 20.40 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 23.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6509 Знам'янка - Ім. Тараса Шевченка пролягає по таким станціям як Вагонне депо, Колгоспна, Чорноліська, Коханівка, Мамаїв Яр, 264 Км, 260 Км, Фундукліївка, Косарі, Кам'янка, Ярове, Березняцька, Велика Яблунівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Знам'янка-Пас. – Ім. Тараса Шевченка складає 40.00 гривень. Відстань між станціями – 122.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 20.40
Знам'янка-Сортувальна 20.46 1 хв  20.47 6 хв 
Вагонне депо 20.51 1 хв  20.52 11 хв 
Знам'янка-2 20.56 1 хв  20.57 16 хв 
Колгоспна 20.58 1 хв  20.59 18 хв 
Водяна 21.01 1 хв  21.02 21 хв 
Чорноліська 21.08 1 хв  21.09 28 хв 
Богданівка 21.11 1 хв  21.12 31 хв 
Коханівка 21.14 1 хв  21.15 34 хв 
Єградівка 21.22 1 хв  21.23 42 хв 
Мамаїв Яр 21.27 1 хв  21.28 47 хв 
Цибулеве 21.33 1 хв  21.34 53 хв 
264 Км 21.41 1 хв  21.42 1 г  1 хв 
Соснівка 21.45 1 хв  21.46 1 г  5 хв 
260 Км 21.48 1 хв  21.49 1 г  8 хв 
Бірки 21.53 1 хв  21.54 1 г  13 хв 
Фундукліївка 22.00 1 хв  22.01 1 г  20 хв 
247 Км 22.07 1 хв  22.08 1 г  27 хв 
Косарі 22.12 1 хв  22.13 1 г  32 хв 
Геологічна 22.20 1 хв  22.21 1 г  40 хв 
Кам'янка 22.25 1 хв  22.26 1 г  45 хв 
Пляківка 22.30 1 хв  22.31 1 г  50 хв 
Ярове 22.35 1 хв  22.36 1 г  55 хв 
Райгород 22.40 1 хв  22.41 2 г 
Березняцька 22.45 1 хв  22.46 2 г  5 хв 
Березняки 22.51 1 хв  22.52 2 г  11 хв 
Велика Яблунівка 22.55 1 хв  22.56 2 г  15 хв 
Веселий Кут 22.59 1 хв  23.00 2 г  19 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.05 2 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6509 Знам'янка-Пас. — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930