У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6509 Знам'янка — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Знам'янка - Ім. Тараса Шевченка номер 6509 відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 20.30 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 22.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6509 Знам'янка - Ім. Тараса Шевченка пролягає по таким станціям як Вагонне депо, Колгоспна, Чорноліська, Коханівка, Мамаїв Яр, 264 Км, 260 Км, Фундукліївка, Косарі, Кам'янка, Ярове, Березняцька, Велика Яблунівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 20.30
Знам'янка-Сортувальна 20.36 1 хв  20.37 6 хв 
Вагонне депо 20.41 1 хв  20.42 11 хв 
Знам'янка-2 20.46 1 хв  20.47 16 хв 
Колгоспна 20.48 1 хв  20.49 18 хв 
Водяна 20.51 1 хв  20.52 21 хв 
Чорноліська 20.58 1 хв  20.59 28 хв 
Богданівка 21.01 1 хв  21.02 31 хв 
Коханівка 21.04 1 хв  21.05 34 хв 
Єградівка 21.12 1 хв  21.13 42 хв 
Мамаїв Яр 21.17 1 хв  21.18 47 хв 
Цибулеве 21.23 1 хв  21.24 53 хв 
264 Км 21.31 1 хв  21.32 1 г  1 хв 
Соснівка 21.34 1 хв  21.35 1 г  4 хв 
260 Км 21.37 1 хв  21.38 1 г  7 хв 
Бірки 21.41 1 хв  21.42 1 г  11 хв 
Фундукліївка 21.47 1 хв  21.48 1 г  17 хв 
247 Км 21.53 1 хв  21.54 1 г  23 хв 
Косарі 21.57 1 хв  21.58 1 г  27 хв 
Геологічна 22.04 1 хв  22.05 1 г  34 хв 
Кам'янка 22.09 1 хв  22.10 1 г  39 хв 
Пляківка 22.14 1 хв  22.15 1 г  44 хв 
Ярове 22.18 1 хв  22.19 1 г  48 хв 
Райгород 22.23 1 хв  22.24 1 г  53 хв 
Березняцька 22.28 1 хв  22.29 1 г  58 хв 
Березняки 22.34 1 хв  22.35 2 г  4 хв 
Велика Яблунівка 22.38 1 хв  22.39 2 г  8 хв 
Ім. Тараса Шевченка 22.50 2 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6509 Знам'янка-Пас. — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930