У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6509 Знам'янка — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Знам'янка - Ім. Тараса Шевченка номер 6509 відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 20.35 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 23.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6509 Знам'янка - Ім. Тараса Шевченка пролягає по таким станціям як Вагонне депо, Колгоспна, Чорноліська, Коханівка, Мамаїв Яр, 264 Км, 260 Км, Фундукліївка, Косарі, Кам'янка, Ярове, Березняцька, Велика Яблунівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 20.35
Знам'янка-Сортувальна 20.41 1 хв  20.42 6 хв 
Вагонне депо 20.46 1 хв  20.47 11 хв 
Знам'янка-2 20.51 1 хв  20.52 16 хв 
Колгоспна 20.53 1 хв  20.54 18 хв 
Водяна 20.56 1 хв  20.57 21 хв 
Чорноліська 21.03 1 хв  21.04 28 хв 
Богданівка 21.06 1 хв  21.07 31 хв 
Коханівка 21.09 1 хв  21.10 34 хв 
Єградівка 21.17 1 хв  21.18 42 хв 
Мамаїв Яр 21.22 1 хв  21.23 47 хв 
Цибулеве 21.28 9 хв  21.37 53 хв 
264 Км 21.44 1 хв  21.45 1 г  9 хв 
Соснівка 21.47 1 хв  21.48 1 г  12 хв 
260 Км 21.50 1 хв  21.51 1 г  15 хв 
Бірки 21.54 1 хв  21.55 1 г  19 хв 
Фундукліївка 21.59 1 хв  22.00 1 г  24 хв 
247 Км 22.05 1 хв  22.06 1 г  30 хв 
Косарі 22.09 1 хв  22.10 1 г  34 хв 
Геологічна 22.16 1 хв  22.17 1 г  41 хв 
Кам'янка 22.21 1 хв  22.22 1 г  46 хв 
Пляківка 22.26 1 хв  22.27 1 г  51 хв 
Ярове 22.30 1 хв  22.31 1 г  55 хв 
Райгород 22.35 1 хв  22.36 2 г 
Березняцька 22.40 1 хв  22.41 2 г  5 хв 
Березняки 22.46 1 хв  22.47 2 г  11 хв 
Велика Яблунівка 22.50 1 хв  22.51 2 г  15 хв 
Веселий Кут 22.53 1 хв  22.54 2 г  18 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.00 2 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6509 Знам'янка-Пас. — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930