У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6505 Знам'янка — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Знам'янка - Ім. Тараса Шевченка номер 6505 відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 13.05 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 15.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Знам'янка-2, Чорноліська, Єградівка, 264 Км, Бірки, Косарі, Кам'янка, Райгород, Березняки.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 13.05
Знам'янка-Сортувальна 13.11 1 хв  13.12 6 хв 
Вагонне депо 13.14 1 хв  13.15 9 хв 
Знам'янка-2 13.20 1 хв  13.21 15 хв 
Колгоспна 13.23 1 хв  13.24 18 хв 
Водяна 13.27 1 хв  13.28 22 хв 
Чорноліська 13.33 1 хв  13.34 28 хв 
Богданівка 13.36 1 хв  13.37 31 хв 
Коханівка 13.39 1 хв  13.40 34 хв 
Єградівка 13.43 1 хв  13.44 38 хв 
Мамаїв Яр 13.49 1 хв  13.50 44 хв 
Цибулеве 13.57 1 хв  13.58 52 хв 
264 Км 14.05 1 хв  14.06 1 г 
Соснівка 14.08 1 хв  14.09 1 г  3 хв 
260 Км 14.11 1 хв  14.12 1 г  6 хв 
Бірки 14.15 1 хв  14.16 1 г  10 хв 
Фундукліївка 14.21 1 хв  14.22 1 г  16 хв 
247 Км 14.27 1 хв  14.28 1 г  22 хв 
Косарі 14.31 1 хв  14.32 1 г  26 хв 
241 Км 14.36 1 хв  14.37 1 г  31 хв 
Геологічна 14.40 1 хв  14.41 1 г  35 хв 
Кам'янка 14.44 1 хв  14.45 1 г  39 хв 
Пляківка 14.48 1 хв  14.49 1 г  43 хв 
Ярове 14.52 1 хв  14.53 1 г  47 хв 
Райгород 14.58 1 хв  14.59 1 г  53 хв 
Березняцька 15.03 1 хв  15.04 1 г  58 хв 
222 Км 15.06 1 хв  15.07 2 г  1 хв 
Березняки 15.10 1 хв  15.11 2 г  5 хв 
Велика Яблунівка 15.14 1 хв  15.15 2 г  9 хв 
Веселий Кут 15.17 1 хв  15.18 2 г  12 хв 
Ім. Тараса Шевченка 15.23 2 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6505 Знам'янка-Пас. — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031