У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6505 Знам'янка — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Знам'янка - Ім. Тараса Шевченка номер 6505 відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 13.35 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 16.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6505 Знам'янка - Ім. Тараса Шевченка пролягає по таким станціям як Знам'янка-2, Чорноліська, Єградівка, 264 Км, Бірки, Косарі, Кам'янка, Райгород, Березняки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Знам'янка-Пас. – Ім. Тараса Шевченка складає 40.00 гривень. Відстань між станціями – 122.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 13.35
Знам'янка-Сортувальна 13.41 1 хв  13.42 6 хв 
Вагонне депо 13.44 1 хв  13.45 9 хв 
Знам'янка-2 13.50 1 хв  13.51 15 хв 
Колгоспна 13.53 1 хв  13.54 18 хв 
Водяна 13.57 1 хв  13.58 22 хв 
Чорноліська 14.03 1 хв  14.04 28 хв 
Богданівка 14.06 1 хв  14.07 31 хв 
Коханівка 14.09 1 хв  14.10 34 хв 
Єградівка 14.17 1 хв  14.18 42 хв 
Мамаїв Яр 14.22 1 хв  14.23 47 хв 
Цибулеве 14.28 1 хв  14.29 53 хв 
264 Км 14.36 1 хв  14.37 1 г  1 хв 
Соснівка 14.40 1 хв  14.41 1 г  5 хв 
260 Км 14.43 1 хв  14.44 1 г  8 хв 
Бірки 14.48 1 хв  14.49 1 г  13 хв 
Фундукліївка 14.54 1 хв  14.55 1 г  19 хв 
247 Км 15.00 1 хв  15.01 1 г  25 хв 
Косарі 15.04 1 хв  15.05 1 г  29 хв 
241 Км 15.09 1 хв  15.10 1 г  34 хв 
Геологічна 15.13 1 хв  15.14 1 г  38 хв 
Кам'янка 15.17 1 хв  15.18 1 г  42 хв 
Пляківка 15.22 1 хв  15.23 1 г  47 хв 
Ярове 15.27 1 хв  15.28 1 г  52 хв 
Райгород 15.32 1 хв  15.33 1 г  57 хв 
Березняцька 15.37 1 хв  15.38 2 г  2 хв 
222 Км 15.40 1 хв  15.41 2 г  5 хв 
Березняки 15.44 1 хв  15.45 2 г  9 хв 
Велика Яблунівка 15.48 1 хв  15.49 2 г  13 хв 
Веселий Кут 15.53 1 хв  15.54 2 г  18 хв 
Ім. Тараса Шевченка 16.00 2 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6505 Знам'янка-Пас. — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930