У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6505 Знам'янка-Пас. — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6505 сполученням Знам'янка-Пас. - Ім. Тараса Шевченка відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 13.05 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 15.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Знам'янка-2, Чорноліська, Єградівка, 264 Км, Бірки, Косарі, Кам'янка, Райгород, Березняки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 13.05
Знам'янка-Сортувальна 13.11 1 хв  13.12 6 хв 
Вагонне депо 13.14 1 хв  13.15 9 хв 
Знам'янка-2 13.20 1 хв  13.21 15 хв 
Колгоспна 13.23 1 хв  13.24 18 хв 
Водяна 13.27 1 хв  13.28 22 хв 
Чорноліська 13.33 1 хв  13.34 28 хв 
Богданівка 13.36 1 хв  13.37 31 хв 
Коханівка 13.39 1 хв  13.40 34 хв 
Єградівка 13.43 1 хв  13.44 38 хв 
Мамаїв Яр 13.49 1 хв  13.50 44 хв 
Цибулеве 13.57 13 хв  14.10 52 хв 
264 Км 14.17 1 хв  14.18 1 г  12 хв 
Соснівка 14.20 1 хв  14.21 1 г  15 хв 
260 Км 14.23 1 хв  14.24 1 г  18 хв 
Бірки 14.27 1 хв  14.28 1 г  22 хв 
Фундукліївка 14.33 1 хв  14.34 1 г  28 хв 
247 Км 14.39 1 хв  14.40 1 г  34 хв 
Косарі 14.43 1 хв  14.44 1 г  38 хв 
241 Км 14.48 1 хв  14.49 1 г  43 хв 
Геологічна 14.52 1 хв  14.53 1 г  47 хв 
Кам'янка 14.56 1 хв  14.57 1 г  51 хв 
Пляківка 15.00 1 хв  15.01 1 г  55 хв 
Ярове 15.04 1 хв  15.05 1 г  59 хв 
Райгород 15.10 1 хв  15.11 2 г  5 хв 
Березняцька 15.15 1 хв  15.16 2 г  10 хв 
222 Км 15.18 1 хв  15.19 2 г  13 хв 
Березняки 15.22 1 хв  15.23 2 г  17 хв 
Велика Яблунівка 15.26 1 хв  15.27 2 г  21 хв 
Веселий Кут 15.29 1 хв  15.30 2 г  24 хв 
Ім. Тараса Шевченка 15.35 2 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6505 Знам'янка-Пас. — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031