У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6505 Знам'янка — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Знам'янка - Ім. Тараса Шевченка номер 6505 відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 13.30 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 15.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6505 Знам'янка - Ім. Тараса Шевченка пролягає по таким станціям як Знам'янка-2, Чорноліська, Єградівка, 264 Км, Бірки, Косарі, Кам'янка, Райгород, Березняки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 13.30
Знам'янка-Сортувальна 13.36 1 хв  13.37 6 хв 
Вагонне депо 13.39 1 хв  13.40 9 хв 
Знам'янка-2 13.45 1 хв  13.46 15 хв 
Колгоспна 13.48 1 хв  13.49 18 хв 
Водяна 13.52 1 хв  13.53 22 хв 
Чорноліська 13.58 1 хв  13.59 28 хв 
Богданівка 14.01 1 хв  14.02 31 хв 
Коханівка 14.04 1 хв  14.05 34 хв 
Єградівка 14.12 1 хв  14.13 42 хв 
Мамаїв Яр 14.17 1 хв  14.18 47 хв 
Цибулеве 14.23 1 хв  14.24 53 хв 
264 Км 14.31 1 хв  14.32 1 г  1 хв 
Соснівка 14.34 1 хв  14.35 1 г  4 хв 
260 Км 14.37 1 хв  14.38 1 г  7 хв 
Бірки 14.41 1 хв  14.42 1 г  11 хв 
Фундукліївка 14.49 1 хв  14.50 1 г  19 хв 
247 Км 14.56 1 хв  14.57 1 г  26 хв 
Косарі 15.00 1 хв  15.01 1 г  30 хв 
241 Км 15.05 1 хв  15.06 1 г  35 хв 
Геологічна 15.08 1 хв  15.09 1 г  38 хв 
Кам'янка 15.13 1 хв  15.14 1 г  43 хв 
Пляківка 15.18 1 хв  15.19 1 г  48 хв 
Ярове 15.22 1 хв  15.23 1 г  52 хв 
Райгород 15.27 1 хв  15.28 1 г  57 хв 
Березняцька 15.32 1 хв  15.33 2 г  2 хв 
222 Км 15.35 1 хв  15.36 2 г  5 хв 
Березняки 15.39 1 хв  15.40 2 г  9 хв 
Велика Яблунівка 15.43 1 хв  15.44 2 г  13 хв 
Веселий Кут 15.48 1 хв  15.49 2 г  18 хв 
Ім. Тараса Шевченка 15.55 2 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6505 Знам'янка-Пас. — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930