У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачне - Басів Кут
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачне - Басів Кут:

Поточний розклад електричок Дачне - Басів Кут включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 42 хв зі станції Дачне і прибуває на станцію Басів Кут о 17 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6358 сполученням Луцьк - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 54 хв. Між станціями Дачне і Басів Кут цей електропоїзд проїжджає 20 зупинок. Серед них Жабки(15.45), Арматнів(16.07), Цумань(16.30), Оржів(16.50), Обарів(17.09), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачне - Басів Кут, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачне Басів Кут ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачне - Басів Кут можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6358 Луцьк Здолбунів 15.42
Дачне
17.36
Басів Кут
1 г 54 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачне -Басів Кут можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дачне — Басів Кут

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Басів Кут — Дачне