У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дачне - Дачне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дачне - Дачне:

Поточний розклад електричок Дачне - Дачне включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 55 хв зі станції Дачне і прибуває на станцію Дачне о 17 г 31 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6359 сполученням Здолбунів-Пас. - Ковель, в цьому випадку поїздка займе 0 г 36 хв. Між станціями Дачне і Дачне цей електропоїзд проїжджає 45 зупинок. Серед них Здолбунів-Пас.(), Городок(15.30), Цумань(16.02), Ківерці(16.43), Жабки(17.35), Трилісці(18.31), Колодяжне(19.20), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дачне - Дачне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дачне Дачне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дачне - Дачне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6359 Здолбунів Ковель 16.55
Дачне
17.31
Дачне
36 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дачне -Дачне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .