У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дебрецен - Карцаг
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дебрецен - Карцаг:

Розклад поїздів Дебрецен Карцаг на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 0 г 38 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Дебрецен Карцаг найчастіше зупиняються на станціях Хайдусобосло, Пюштекладань, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.35 зі станції Дебрецен, в кінцевий же пункт Карцаг прибувають вони відповідно о 06.13 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дебрецен Карцаг є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дебрецен - Карцаг складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дебрецен - Карцаг можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
139Д Чоп Відень 05.35
Дебрецен
06.13
Карцаг
38 хв Курсує щоденно - переглянути
749Д Київ Відень 05.35
Дебрецен
06.13
Карцаг
38 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дебрецен -Карцаг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дебрецен — Карцаг

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Карцаг — Дебрецен