З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Відень
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Відень:

Розклад поїздів по станції Відень включає в себе 4 поїздів за такими напрямками як Чоп, Київ-Пас., в сумі зі станції Відень можна виїхати за 2 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Чоп - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 16 г 42 хв і прибуває в пункт призначення о 02 г 28 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 9 г 46 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Відень.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Відень, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Відень Центральний

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
139Д Чоп Відень 11.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
749Д Київ Відень 11.21 Курсує щоденно - переглянути
147Д Відень Чоп 16.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
147Д Відень Київ 16.42 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Відень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Відень