У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дебрецен - Татабанія
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дебрецен - Татабанія:

Розклад поїздів Дебрецен Татабанія на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 50 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Дебрецен Татабанія найчастіше зупиняються на станціях Хайдусобосло, Пюштекладань, Карцаг, Кішуйсаллаш, Терексентмиклош, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.35 зі станції Дебрецен, в кінцевий же пункт Татабанія прибувають вони відповідно о 09.25 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дебрецен Татабанія є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дебрецен - Татабанія складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дебрецен - Татабанія можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
139Д Чоп Відень 05.35
Дебрецен
09.25
Татабанія
3 г 50 хв Курсує щоденно - переглянути
749Д Київ Відень 05.35
Дебрецен
09.25
Татабанія
3 г 50 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дебрецен -Татабанія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дебрецен — Татабанія

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Татабанія — Дебрецен