У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Депо - Веселинове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Депо - Веселинове:

Поточний розклад електричок Депо - Веселинове включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 06 хв зі станції Депо і прибуває на станцію Веселинове о 18 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6412 сполученням Одеса-Головна - Помічна, в цьому випадку поїздка займе 3 г 38 хв. Між станціями Депо і Веселинове цей електропоїзд проїжджає 31 зупинок. Серед них Одеса-Сортувальна(11.11), Польове(11.55), 1249 Км(12.34), 1214 Км(13.22), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Депо - Веселинове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Депо Веселинове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Депо - Веселинове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6412 Одеса Помічна 11.08
Депо
14.46
Веселинове
3 г 38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6414 Одеса Помічна 15.06
Депо
18.24
Веселинове
3 г 18 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Депо -Веселинове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .