У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Деражня - Фастів-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Деражня - Фастів-1:

Розклад поїздів Деражня Фастів-1 на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 47 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 4. Потяги, що курсують за напрямком Деражня Фастів-1 найчастіше зупиняються на станціях Вінниця, Калинівка-1, Козятин-1, Браїлів, Жмеринка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.56, 14.44 зі станції Деражня, в кінцевий же пункт Фастів-1 прибувають вони відповідно о 04.35, 18.40 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Деражня Фастів-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Деражня - Фастів-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, днем.
Купити квитки на поїзд Деражня - Фастів-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
144Л Ходорів Київ 00.56
Деражня
04.35
Фастів-1
3 г 39 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
772КО Хмельницький Київ 14.44
Деражня
18.40
Фастів-1
3 г 56 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Деражня -Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Деражня — Фастів-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Фастів-1 — Деражня