У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Деражня - Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Деражня - Івано-Франківськ:

Розклад поїздів Деражня Івано-Франківськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 31 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Деражня Івано-Франківськ найчастіше зупиняються на станціях Хмельницький, Волочиськ, Тернопіль-Пас., Львів, Ходорів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.47 зі станції Деражня, в кінцевий же пункт Івано-Франківськ прибувають вони відповідно о 07.18 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Деражня Івано-Франківськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Деражня - Івано-Франківськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Деражня - Івано-Франківськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
136Ш Білгород-Дністровський Чернівці 23.47
Деражня
07.18
Івано-Франківськ
7 г 31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Деражня -Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Деражня — Івано-Франківськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Івано-Франківськ — Деражня