У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Деражня - Роздільна-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Деражня - Роздільна-1:

Розклад поїздів Деражня Роздільна-1 на поточний момент містить 5 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 24 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Деражня Роздільна-1 найчастіше зупиняються на станціях Жмеринка-Пас., Вапнярка, Крижопіль, Кодима, Подільськ-Жм., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.26 зі станції Деражня, в кінцевий же пункт Роздільна-1 прибувають вони відповідно о 08.54, 08.55 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Деражня Роздільна-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Деражня - Роздільна-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці.
Купити квитки на поїзд Деражня - Роздільна-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Деражня -Роздільна-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Деражня — Роздільна-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Роздільна-1 — Деражня