У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Деражня - Затишшя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Деражня - Затишшя:

Розклад поїздів Деражня Затишшя на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 40 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Деражня Затишшя найчастіше зупиняються на станціях Жмеринка-Пас., Вапнярка, Крижопіль, Кодима, Подільськ-Жм., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.26 зі станції Деражня, в кінцевий же пункт Затишшя прибувають вони відповідно о 08.06 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Деражня Затишшя є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Деражня - Затишшя складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Деражня - Затишшя можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
136Л Ходорів Одеса 02.26
Деражня
08.06
Затишшя
5 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
136Л Чернівці Білгород-Дністровський 02.26
Деражня
08.06
Затишшя
5 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Деражня -Затишшя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Деражня — Затишшя

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Затишшя — Деражня