У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Десенка - Стадниця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Десенка - Стадниця:

Поточний розклад електричок Десенка - Стадниця включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 47 хв зі станції Десенка і прибуває на станцію Стадниця о 15 г 52 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6307 сполученням Козятин-1 - Жмеринка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 5 хв. Між станціями Десенка і Стадниця цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Десенка - Стадниця, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Десенка Стадниця ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Десенка - Стадниця можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6303 Козятин Жмеринка 08.04
Десенка
08.09
Стадниця
5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6307 Козятин Жмеринка 15.47
Десенка
15.52
Стадниця
5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Десенка -Стадниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Десенка — Стадниця

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Стадниця — Десенка