У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дмитрівка - Миколаїв Вантажний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дмитрівка - Миколаїв Вантажний:

Поточний розклад електричок Дмитрівка - Миколаїв Вантажний включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 24 хв зі станції Дмитрівка і прибуває на станцію Миколаїв Вантажний о 19 г 11 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6317 сполученням Долинська - Миколаїв Вантажний, в цьому випадку поїздка займе 4 г 14 хв. Між станціями Дмитрівка і Миколаїв Вантажний цей електропоїзд проїжджає 22 зупинок. Серед них Казанка(02.34), Технікум(03.53), Явкине(04.35), Горохівка(05.40), Нове Садівництво(06.31), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дмитрівка - Миколаїв Вантажний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дмитрівка Миколаїв Вантажний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дмитрівка - Миколаїв Вантажний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6317 Долинська Миколаїв 02.28
Дмитрівка
06.42
Миколаїв Вантажний
4 г 14 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6313 Тимкове Миколаїв 15.24
Дмитрівка
19.11
Миколаїв Вантажний
3 г 47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дмитрівка -Миколаїв Вантажний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дмитрівка — Миколаїв Вантажний

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Миколаїв Вантажний — Дмитрівка